Татко си ја нападнал ќерката, ќе го стигне казна

2 копии
5 копии
4 копии

На граничен премин „Долно Блаце“ вчера напладне од полициски службеници е лишен од слобода Б.M.(43) од Норвешка, затоа што по извршени проверки било ...
| | веќе видена | слични

На 24.06.2023 околу 18.00 часот во Полициска станица Аеродром е пријавено дека на Меѓуградска автобуска станица во Скопје, на подрачјето на Аеродром, по ...
| | веќе видена | слични
3 копии

МВР извести дека 36-годишен скопјанец пријавил дека тој, неговиот татко и неговиот брат биле измамени од едно лице. Според пријавеното, на почетокот на април ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

На интернет веќе функционира интернет-страницата „Најди ме“, која споделува податоци на македонски, албански и ромски јазик, но иако страницата постои, не е ...
сите 179 | | | веќе видена

Според извештајот на Центарот за управување со кризи имало вкупно 1.670 повици за итни случаи на Единствениот број за итни случаи 112 во ЦУК, меѓу коишто имало ...
сите 220 | | | веќе видена

Нема мали луѓе и големи држави, Северна Македонија размислува глобално, изјави министерот за внатрешни работи, Оливер Спасовски за белградска „Политика“, на ...
сите 459 | | | веќе видена

Инстантна и успешна акција на МВР Полициски службеници на СВР-Тетово, завчеравечер (28 ноември), околу 23.30 часот, по преземени оперативни мерки, за само два ...
сите 82 | | | веќе видена

За ВМРО-ДПМНЕ лидерска средба е прифатлива за понеделник после 11 часот на која би се разговарало за конечно прецизирање на датум за избори, прифаќање на ...
сите 315 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Татко си ја нападнал ќерката, ќе го стигне казна

Од:
До кого (е-маил):
Порака: