Полицијата уапси 24 годишен тетовец - во неговиот дом била пронајдена марихуана

3 копии

На 21.06.2023 во 19.30 часот во Полициската станица Драчево, 43-годишна жена од Скопје пријавила дека на 20.06.2023 околу 22.00 часот на ул.„Драчевска“ едно ...
| | веќе видена | слични

Полицијата од Охрид го уапси Ѓ.Н.(51) од охридско село, затоа што претходно физички ја нападнал неговата ќерка поради несогласување за нејзината љубовна врска. ...
| | веќе видена | слични
4 копии
повеќе

Останато

Генералниот секретар на НАТО, Јенс Столтенберг, на маргините на средбата со министрите за надворешни работи на земјите членки на Aлијансата, нападот на 24 ...
сите 300 | | | веќе видена

По инцидентот во Собранието на Република Македонија, во кој пратеникот од редовите на партијата „Левица“, Борислав Крмов фрлаше амандмани врз потпретседателот ...
сите 76 | | | веќе видена

ПОРАДИ ЛАВРОВ, УКРАИНА И БАЛТИЧКИТЕ ЗЕМЈИ НЕМА ДА УЧЕСТВУВААТ НА МИНИСТЕРСКИОТ СОСТАНОК НА ОБСЕ Балтичките држави ќе го бојкотираат состанокот на ОБСЕ во ...
сите 96 | | | веќе видена

Здравствените установи ќе работат континуирано и без прекин за време на министерскиот состанок на ОБСЕ во Скопје.Министерството за здравство информира дека ...
сите 194 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Полицијата уапси 24 годишен тетовец - во неговиот дом била пронајдена марихуана

Од:
До кого (е-маил):
Порака: