Кумановец го истепал малолетниот син и пукал со воздушна пушка

2 копии

Полициски службеници од ОВР Македонски Брод вчера околу 21.00 часот, во атарот на село Пласница, ги лишиле од слобода М.Б.(34), М.Р.(41) и Џ.Џ.(64), сите од ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Полициски службеници на СВР Тетово-Одделение за внатрешни работи Гостивар, вчера (22 јуни) околу 16 часот и 30 минути го лишиле од слобода 35-годишниот М.О од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

На интернет веќе функционира интернет-страницата „Најди ме“, која споделува податоци на македонски, албански и ромски јазик, но иако страницата постои, не е ...
сите 178 | | | веќе видена

Според извештајот на Центарот за управување со кризи имало вкупно 1.670 повици за итни случаи на Единствениот број за итни случаи 112 во ЦУК, меѓу коишто имало ...
сите 220 | | | веќе видена

Инстантна и успешна акција на МВР Полициски службеници на СВР-Тетово, завчеравечер (28 ноември), околу 23.30 часот, по преземени оперативни мерки, за само два ...
сите 82 | | | веќе видена

За ВМРО-ДПМНЕ лидерска средба е прифатлива за понеделник после 11 часот на која би се разговарало за конечно прецизирање на датум за избори, прифаќање на ...
сите 329 | | | веќе видена

Јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Струмица донел наредба за спроведување истражна постапка против едно лице за кое постои основано сомнение дека ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кумановец го истепал малолетниот син и пукал со воздушна пушка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: