Синоќа млад скопјанец со тешки повреди донесен на Клинички

Минатата ноќ се случила сообраќајна незгода во Скопје, во која две лица се здобиле со повреди. - На 24.06.2023 околу 00.05 часот во СВР Скопје било пријавено ...
| | веќе видена | слични
2 копии

На 23.06.2023 во 08.10 часот во СВР Скопје било пријавено дека на бул.„Александар Македонски” во Скопје, товарно возило „мерцедес спринтер” со скопски ...
| | веќе видена | слични
11 копии

На 24.06.2023 околу 00.05 часот во СВР Скопје било пријавено на крстосница од ул.„Бајрам Шабани“ и ул.„Фадил Бектеши“ во Скопје се случила сообраќајна несреќа ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Израелскиот премиер Бенјамин Нетанјаху изјави дека израелската армија (ИДФ) ќе мора да одржува безбедносна контрола над Појасот Газа долго по завршувањето на ...
сите 341 | | | веќе видена

Израелската армија (ИДФ) објави дека нејзината 98-ма дивизија влегла во Кан Јунис и почнала со операции во градот на југот на Појасот Газа.ИДФ соопшти дека е ...
сите 201 | | | веќе видена

Вицепремиерката задолжена за добри политики на владеење Славица Грковска денеска во врска со ставањето на поранешниот вицепремиер Кочо Анѓушев на „црната ...
сите 66 | | | веќе видена

Игор Јуриќ од Центарот за исчезнати и малтретирани деца за Радиотелевизија Србија вели дека државата е во голема мера одговорна за киднапирањето и убиството на ...
сите 227 | | | веќе видена

Вчера градоначалникот на Карбинци, Виктор Паунов алармираше дека во основно училиште во општината имало обид за киднапирање на деца, на што синоќа министерот ...
сите 66 | | | веќе видена

Германски „Франкфуртер алгемајне“ во своја анализа деновиве пишува дека „пресвртница во Првата светска војна беше влегувањето на САД во војната. Украина не ...
сите 131 | | | веќе видена

Не знам кој нормален човек или политичар во вакви траорни времиња може да размислува за власт, за избори или за мандати. Изборите се закажани за април и мај ...
сите 42 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Синоќа млад скопјанец со тешки повреди донесен на Клинички

Од:
До кого (е-маил):
Порака: