Скопјанец натепан од неговиот син во Аеродром

5 копии

Полициски службеници од ОВР Македонски Брод вчера околу 21.00 часот, во атарот на село Пласница, ги лишиле од слобода М.Б.(34), М.Р.(41) и Џ.Џ.(64), сите од ...
| | веќе видена | слични
3 копии
8 копии

Полициски службеници на СВР Тетово-Одделение за внатрешни работи Гостивар, вчера (22 јуни) околу 16 часот и 30 минути го лишиле од слобода 35-годишниот М.О од ...
| | веќе видена | слични
4 копии

На 22.06.2023 во 21.15 часот на подрачје на Аеродром, полициски службеници од Единицата за недозволена трговија при СВР Скопје го лишиле од слобода А.Г.(21) од ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Израелската армија (ИДФ) објави дека нејзината 98-ма дивизија влегла во Кан Јунис и почнала со операции во градот на југот на Појасот Газа.ИДФ соопшти дека е ...
сите 201 | | | веќе видена

Израелскиот премиер Бенјамин Нетанјаху изјави дека израелската армија (ИДФ) ќе мора да одржува безбедносна контрола над Појасот Газа долго по завршувањето на ...
сите 341 | | | веќе видена

Вицепремиерката задолжена за добри политики на владеење Славица Грковска денеска во врска со ставањето на поранешниот вицепремиер Кочо Анѓушев на „црната ...
сите 66 | | | веќе видена

Поранешниот премиер, исто така, ќе вети „непоколеблива поддршка на Велика Британија за Украина“ и ќе разговара за војната меѓу Израел и Хамас во Газа, соопшти ...
сите 138 | | | веќе видена

Игор Јуриќ од Центарот за исчезнати и малтретирани деца за Радиотелевизија Србија вели дека државата е во голема мера одговорна за киднапирањето и убиството на ...
сите 226 | | | веќе видена

Вчера градоначалникот на Карбинци, Виктор Паунов алармираше дека во основно училиште во општината имало обид за киднапирање на деца, на што синоќа министерот ...
сите 66 | | | веќе видена

Не знам кој нормален човек или политичар во вакви траорни времиња може да размислува за власт, за избори или за мандати. Изборите се закажани за април и мај ...
сите 42 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Скопјанец натепан од неговиот син во Аеродром

Од:
До кого (е-маил):
Порака: