Скопјанец паднал во автобус на ЈСП, итно пренесен во болница

6 копии

Во Прилепско била пронајдена артилериска граната од Првата светска војна, соопштија од Министерството за внатрешни работи. - Прилепчанецот Р.Ј., на возраст од ...
| | веќе видена | слични
6 копии
2 копии
повеќе

Останато

Израел и Хамас првично не се договорија за следната група заложници што исламистите ќе ја ослободат денеска со цел да се продолжи примирјето кое истекува во 7 ...
сите 678 | | | веќе видена

Според извештајот на Центарот за управување со кризи имало вкупно 1.670 повици за итни случаи на Единствениот број за итни случаи 112 во ЦУК, меѓу коишто имало ...
сите 216 | | | веќе видена

Поради одржувањето на министерскиот состанок, со одлука на Владата, вработените во државната и јавната администрација на територијата на градот Скопје вчера ...
сите 274 | | | веќе видена

Американскиот државен секретар Ентони Блинкен синоќа замина за Израел бидејќи примирјето меѓу Израел и Хамас истекува утре наутро. Блинкен рече дека ќе биде ...
сите 80 | | | веќе видена

Полициски службеници извршиле службен разговор и со вториот осомничен за инцидентот кој завчера се случи во манастирот „Свети Наум Охридски“ на Попова Шапка. ...
сите 85 | | | веќе видена

За ВМРО-ДПМНЕ лидерска средба е прифатлива за понеделник после 11 часот на која би се разговарало за конечно прецизирање на датум за избори, прифаќање на ...
сите 346 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Скопјанец паднал во автобус на ЈСП, итно пренесен во болница

Од:
До кого (е-маил):
Порака: