Се самозадоволувал пред малолетник и се обидел да го силува, уапсен маж од тетовско

Вчера во 20.30 часот, полициски службеници од СВР Тетово го лишиле од слобода Р.Л.(41) од тетовско село, соопшти МВР. „Тој се сомничи дека се самозадоволувал ...
| | веќе видена | слични
9 копии
2 копии

Вчера во 21.30 часот на подрачје на Аеродром од полициски службеници е лишен од слобода А.К.(36) од Скопје затоа што кај него била пронајдена и одземена ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Единица за недозволена трговија и Единицата за интервентна полиција во координација со Одделот за крминалистичка полиција – Сектор за недозволена трговија со ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Поранешниот премиер и поранешен лидер на ВМРО-ДПМНЕ, Љубчо Георгиевски упати порака до екс премиерот Никола Груевски кој е во Будимпешта како политички ...
сите 213 | | | веќе видена

Целта на власта е да се покрие криминалот и корупцијата кои што владеат буквално во секоја сфера на нашето општествено живеење затоа што ценат дека со ...
сите 257 | | | веќе видена

Раководството на етничките Ерменци на отцепениот Нагорно-Карабах денес рече дека сè уште нема конкретни резултати од разговорите со Азербејџан за можни ...
сите 215 | | | веќе видена

Под влијание на влажен бран в недела на повеќе места ќе биде нестабилно со пороен дожд, грмежи и засилен ветер, локално и во форма на невреме. Пороен дожд и ...
сите 154 | | | веќе видена

Дел од обвинителската фела јавно го изрази своето незадоволство од последните измени на Кривичниот законик. Ленче Ристоска, која беше една од главните ...
сите 122 | | | веќе видена

Оваа година фокусот врз сите нас е можеби поголем од кога било претходно, а причината е во поразителниот факт дека најмал заеднички именител на емоционалната ...
сите 241 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски денеска ќе се обрати на Генералната дебата на 78. Генерално Собрание на Обединетите Нации, што се одржува на тема „Обнова на ...
сите 227 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Се самозадоволувал пред малолетник и се обидел да го силува, уапсен маж од тетовско

Од:
До кого (е-маил):
Порака: