Вашето здравје на прво место со Hisense Energy Pro Plus клима уредот


Кога размислувате за квалитетот на живот во вашиот дом, веројатно прво не размислувате за воздухот што го дишете. Но, квалитетот на воздух е неизбежно поврзан ...
| | веќе видена | слични

Фрижидерот е добар сојузник кој подолго ја задржува свежината на намирниците кои инаку би се расипале во рок од неколку часа, но воедно и енергетски многу ...
| | веќе видена | слични

Останато

Изборниот законик повторно ќе се менува согласно препораките на ОБСЕ/ОДИХР во предизборен период. Тоа го најави премиерот Димитар Ковачевски. Тој треба да се ...
сите 251 | | | веќе видена

Изјавата на лидерот на МААК Страшо Ангеловски дека лично се познавал со познавал со Панче Жежовски не привлече големо внимание во јавноста.Посебно беше ...
сите 126 | | | веќе видена

Не мислам дека сето ова може да добие политичка конотација и не би смеело да добие, затоа што се работи за две грозоморни убиства, особено ако се има предвид ...
сите 149 | | | веќе видена

Осомничениот напаѓач од Париз, кој минатиот викенд уби едно лице во близина на Ајфеловата кула, е обвинет за убиство и обид за убиство во врска со терористичка ...
сите 49 | | | веќе видена

СДСМ својот претседателски кандидат за изборите закажани на 24 април 2024 година ќе го бира преку дефинирана процедура, најдемократски. Актуелниот претседател ...
сите 61 | | | веќе видена

Израелската војска соопшти дека нејзините војници „уништиле згради со инфраструктура на Хамас во Универзитетот Ал Азхар во градот Газа“. Според извештаите, во ...
сите 126 | | | веќе видена

Најдено е телото на 59-годишниот маж од Велес, за кого вчера медиумите јавија дека бил пријавен за исчезнат. Според информациите од полицијата, тој загинал во ...
сите 198 | | | веќе видена

На социјалните мрежи се шират разни завери за убиството на 14-годишната Вања Ѓорчевска и Панче Жежовски од Велес, а сега е формирана и една Фејсбук група која ...
сите 54 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Вашето здравје на прво место со Hisense Energy Pro Plus клима уредот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: