Тешка сообраќајка: Камион удри во автомобил на булевар „Туристичка“ во Охрид

Тешка сообраќајна несреќа се случи попладнево во Охрид. Несреќата се случила на булевар „Туристичка“ спроти пазарчето во Охрид, информираат од МВР. До ...
| | веќе видена | слични

На автопатот Скопје-Тетово утрово се случи сообраќајка. Засега нема детали од МВР дали има повредени и како дошло до сообраќајката. Фото: Слободен печат ...
| | веќе видена | слични

Сплитската полиција утринава извести дека доцна синоќа во сообраќајна несреќа загинала жена додека користела машина за хартија. Таа е 50-годишна вработена во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Сообраќајна несреќа во која учествувало и возило во сопственост на МВР се случила утринава пред натплатната рампа Глумово, дознава и пренесува Курир. Според ...
| | веќе видена | слични

Мотициклист заврши со полесни повреди во сообраќајна незгода се случи попладнево на крстосницата помеѓу булеварот „Јане Сандански“ и улицата „Владимир Комаров“ ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Тешка сообраќајна незгода се случила на патот во село Враништа, Струшко, при што млад возач со своето возило излетале од патот и завршил во Специјалната ...
сите 434 | | | веќе видена

Западот „директно се бори“ против Русија во Украина, рече рускиот министер за надворешни работи Сергеј Лавров во седиштето на ОН во Њујорк. „Можете тоа да го ...
сите 336 | | | веќе видена

Министерката за надворешни работи на Косово, Доника Грвала, по средбата со нејзиниот грчки колега, Гиоргиос Герапетритис, во рамки на заседанието на ...
сите 11 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тешка сообраќајка: Камион удри во автомобил на булевар „Туристичка“ во Охрид

Од:
До кого (е-маил):
Порака: