Комерцијална банка меѓу најдобрите иноватори во светот – Прогласена од Global Finance за Врвен иноватор во корисничко искуство за услугите преку OneID

3 копии

Време зa читање: 3 минути Комерцијална банка влезе во друштвото на врвните финансиски иноватори во светот со воведувањето на услугата електронска ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: 2 минути Google Pay™ наскоро ќе биде новата дигитална услуга што ќе ја воведе Комерцијална банка. Брзи, лесни и безбедни бесконтактни плаќања ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Шпаркасе Банка и АМСМ официјално потпишаа договор за меѓусебна соработка и во оптек ја лансираа новата кобрендирана Visa кеш бек кредитна картичка за физички ...
| | веќе видена | слични

Уникатна кобрендирана картичка на пазарот - Шпаркасе Банка и АМСМ со многу бенефити за корисниците Филип Здравески 07.06.2023 / 12:10 Промо Шпаркасе Банка и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Клиниката Ватанмед, клиниката за трансплантација на коса позната по своите исклучителни резултати, најсовремената технологија и посветеност на задоволството на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Време зa читање: 3 минути Модириум, светски водечкиот провајдер на решенија за сигурносни наплаќања, денес објави дека успешно направи аквизиција на Веб ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Останато

Претседателот Стево Пендаровски ги демантира тврдењата на лидерот на Демократско движење, Изет Меџити, кој пред неколку дена изјави дека на 9 Мај годинава, во ...
сите 359 | | | веќе видена

Лидерот на најголемата опозициска партија ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, во обраќањето на годишната конференција на УМС на ВМРО-ДПМНЕ, кажа дека не го прави ...
сите 260 | | | веќе видена

Седумдесет и пет прекршоци се констатирани при акциска контрола на Министерството за внатрешни работи со цел зголемување на безбедноста на учениците, односно ...
сите 248 | | | веќе видена

Тешка сообраќајна незгода се случила на патот во село Враништа, Струшко, при што млад возач со своето возило излетале од патот и завршил во Специјалната ...
сите 211 | | | веќе видена

Западот „директно се бори“ против Русија во Украина, рече рускиот министер за надворешни работи Сергеј Лавров во седиштето на ОН во Њујорк. „Можете тоа да го ...
сите 336 | | | веќе видена

Министерката за надворешни работи на Косово, Доника Грвала, по средбата со нејзиниот грчки колега, Гиоргиос Герапетритис, во рамки на заседанието на ...
сите 11 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Комерцијална банка меѓу најдобрите иноватори во светот – Прогласена од Global Finance за Врвен иноватор во корисничко искуство за услугите преку OneID

Од:
До кого (е-маил):
Порака: