(Видео) Челси пред потпис со Мануел Угарте


3 копии

Интер Мајами, еден ден откако го реализира трансферот на Лионел Меси, продаде билети за сите натпревари до крајот на сезоната во МЛС, вклучително и ...
| | веќе видена | слични

Тамошните медиуми објавија дека клубот размислува да се пресели на поголем стадион. Клубот сега игра на стадионот Драјв Пинк, кој има капацитет од 18.000 луѓе. ...
| | веќе видена | слични

Лионел Меси ја заврши својата епизода во Париз и тоа далеку понеуспешно отколку што се очекуваше. Влезе Аргентинецот и во конфликт со навивачите, па во ...
| | веќе видена | слични

Лионел Меси неславно ја заврши својата епизода во ПСЖ заминувајќи со свирежи на последниот натпревар од клубот. Навивачите не му ја простија тоталната ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерството за надворешни работи вечерва соопшти дека средбата на која присуствувале актуелниот и идниот претседавач на ОБСЕ и шефот на руската дипломатија ...
сите 570 | | | веќе видена

Министерството за здравство во Газа предводено од Хамас соопшти дека 21 лицe се убиени во првите неколку часа од истекот на примирјето меѓу Израел и Хамас и ...
сите 534 | | | веќе видена

Две тинејџерки, Елефтерија С. (13) и Екатерини П. (14) од Калитеа, Грција, исчезнале вчера попладне откако наводно влегле во такси и се упатиле кон непозната ...
сите 209 | | | веќе видена

Степенот на безбедност во Скопје, за денешниот Самит на ОБСЕ е подигнат на високо ниво, сите капацитети на МВР се ставени на располагање и со тоа се ќе помине ...
сите 54 | | | веќе видена

Првиот човек на Движењето Беса и актуелен коалиционен партнер на ДПМНЕ во советот на Тетово, сецесионистот Билал Касами, честитајќи го Денот на знамето на ...
сите 102 | | | веќе видена

Пратеници од опозициските македонски и албански партии во рамки на денешната седница на собраниската Комисија за прашања на изборите и именувањата побараа да ...
сите 220 | | | веќе видена

Предизборниот поткуп кој го планираат СДС и ДУИ е очаен потег, ништо не ги спасува од пораз. Додека сметките на функционерите на СДС и ДУИ од месец за месец се ...
сите 350 | | | веќе видена

СВР Скопје со 100 отсто ефикасност во расчистување на кривични дела поврзани со дрога, ефективност од 59 проценти на дела од насилниот криминал, а откривањето ...
сите 73 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Челси пред потпис со Мануел Угарте

Од:
До кого (е-маил):
Порака: