Халанд го избра омилениот гол во Премиер лигата


Пеп Гвардиола е тренерската легенда на Барселона, но овој клуб би можел да му зададе сериозен удар на лето, со оглед на тоа што желбите на лидерот на Барселона ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Португалецот Жоао Кансело е еден од фудбалерите кои се поврзува со Барселона, а сега Чави откри дека Кансело можел да се пресели во Барселона уште во јануари. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Израелскиот премиер Бенјамин Нетанјаху изјави дека исламистичкото движење Хамас не се согласило да ослободи дополнителни заложници, со што ги прекршил условите ...
сите 655 | | | веќе видена

Денеска беа ослободени две жени, жителки на Израел, киднапирани на 7 октомври, за време на вооружениот напад изведен од Хамас. Израел објави дека тоа се ...
сите 98 | | | веќе видена

Степенот на безбедност во Скопје, за денешниот Самит на ОБСЕ е подигнат на високо ниво, сите капацитети на МВР се ставени на располагање и со тоа се ќе помине ...
сите 65 | | | веќе видена

Првиот човек на Движењето Беса и актуелен коалиционен партнер на ДПМНЕ во советот на Тетово, сецесионистот Билал Касами, честитајќи го Денот на знамето на ...
сите 104 | | | веќе видена

Македонската полиција според министерот Спасовски, во 2023 година ги има најдобрите резултати во последните 30 години. Недозволената трговија со дрога доби ...
сите 62 | | | веќе видена

Викендов во Македонија значителен пораст на дневните температури Денеска во текот на целиот ден нѐ очекува променливо облачно време со подолги сончеви периоди, ...
сите 184 | | | веќе видена

Со оглед на фактот што денеска е последен ден од работата на анкетната комисија и сè уште немаме закажано продолжение, станува јасно дека ВМРО-ДПМНЕ и ...
сите 123 | | | веќе видена

„Предизборниот поткуп што го планираат СДС и ДУИ е очаен потег, ништо не ги спасува од пораз. Додека сметките на функционерите на СДС и ДУИ од месец за месец ...
сите 132 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Халанд го избра омилениот гол во Премиер лигата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: