Не е се во парите: Зидан одбил договор вреден 150 милиони евра

3 копии
2 копии

Кристијано Роналдо ја откри најголемата разлика за играње за Ал-Наср во Саудиска Арабија во споредба со неговите настапи во Манчестер јунајтед, Реал Мадрид и ...
| | веќе видена | слични

Кристијано Роналдо не ја заврши сезоната онака како што посакува и заврши без трофеј во Саудиска Арабија, па иако имаше гласини дека експресно може да се врати ...
| | веќе видена | слични

Во последниот зимски преоден рок, Кристијано Роналдо го изненади фудбалскиот свет со трансферот во Ал Наср од Саудиска Арабија. Првата полусезона за Роналдо не ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Португалската ѕвезда Кристијано Роналдо не успеа да освои трофеј во првата сезона во Саудиска Арабија со тимот на Ал-Наср. Имаше најави дека е незадоволен и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Поранешниот почесен конзул на Република Македонија во Хрватска, на сѝоцијалните мрежи гои честита изборот на новата ректорка на универзитетот Св Кирил и ...
сите 65 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски, денеска, на покана на турските власти, во Анкара присуствуваше на свечена церемонија на стапување на должност на претседателот ...
сите 287 | | | веќе видена

Холандскиот експерт за Балканот и екс дипломат во регионов Раиниер Јаарсма смета дека последната анкета на ИПИС (Институт за политички истражувања Скопје на ...
сите 407 | | | веќе видена

Тепачка меѓу повеќе лица се случила доцна синоќа во скопското село Волково, информираат од МВР. Според информациите, вчера во 23.45 часот било пријавено дека ...
сите 268 | | | веќе видена

Неуспехот да се смири ситуацијата на северот на Косово ќе има негативни последици, а Европската унија е подготвена да спроведе решителни мерки во оваа прилика, ...
сите 647 | | | веќе видена

Народот јасно гледа дека состојбата е неподнослива со уништената економија, доста е од националните предавства и порази кои што ги организира и во континуитет ...
сите 133 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Согласно податоците за движењето на цените на берзата HUPX во Унгарија за 2 јуни просечната часовна цена на еден мегават час ...
сите 63 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Не е се во парите: Зидан одбил договор вреден 150 милиони евра

Од:
До кого (е-маил):
Порака: