НА ХАЈДИ КЛУМ Ѝ ИСПАДНАА ГРАДИТЕ НА ЦРВЕНИОТ ТЕПИХ Познатата манекенка покажа ПРЕМНОГУ на Канскиот филмски фестивал – БЕЗ гаќички на премиерата (ФОТО)

Иако досега видовме голем број предизвикувачки фустани на 7-от Кански фестивал, натпреварот за најпровокативно модно издание не е завршен. Доказ за тоа е ...
| | веќе видена | слични

Иранската манекенка Малага Џабери испратила силна порака со својот фустан на црвениот тепих на Канскиот филмски фестивал. 33-годишната манекенка се појавила во ...
| | веќе видена | слични

Иранска манекенка во знак на протест во Кан облече фустан: За нашиот народ Филип Здравески 30.05.2023 / 17:09 Стил Иранската манекенка Махлаха Џабери неодамна ...
| | веќе видена | слични

Црвениот тепих на филмскиот фестивал во Кан не ретко е местото каде познатите преку својата облека се обидуваат да испратат некаква порака која е многу повеќе ...
| | веќе видена | слични

Манекенката Ирина Шајк уште претходно направи пресврт кон поексцентричниот начин на облекување и очигледно не се откажува од истиот. На вчерашната премиера на ...
| | веќе видена | слични

Вчеравечер на Канскиот филмски фестивал се одржаа премиерите на филмовите „The Idol“ и „Zero Club“. Како еден од модните трендови на црвениот тепих се издвои ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Манекенката Хајди Клум позира топлес и црна танга додека во рака држи само бела роза. Русокосата Германка откри дека ужива во Франција, каде што пристигна на ...
| | веќе видена | слични

Партнерката на светската фудбалска ѕвезда кристијано Ронадло, убавата Георгина Родригез воодушеви со своите изданија на филсмкиот фестивал во Кан. „Жешката“ ...
| | веќе видена | слични

Филмскиот фестивал во Кан е во полн ек и холивудските ѕвезди за кратко се преселија на француската ривиера. Покрај неверојатните кинематографски успеси, во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Рускиот волонтерски корпус и Легијата на слободна Русија објавија дека го убиле Андреј Стешев, полковник на руските вооружени сили во регионот на Белгород.„За ...
сите 239 | | | веќе видена

Две лица се повредени во сообраќајната несреќа на булеварот 8-ми Септември во близина на спортскиот центар Борис Трајковски. Според информациите од МВР за ...
сите 306 | | | веќе видена

Владата ја доби Предлог-иницијативата за устави измени од Министерството за правда и таа ќе биде разгледана на некоја од наредните седници, информираат за МИА ...
сите 90 | | | веќе видена

Турција, Шведска и Финска ќе се сретнат подоцна овој месец за да се обидат да ги надминат приговорите што ја одложија кандидатурата за членство на Шведска во ...
сите 171 | | | веќе видена

Стопанската комора за енергетика е на став дека ЕВН и Регулаторната Комисија го осиромашуваат народот на, како што велат, монополски рекетарски начин. ...
сите 104 | | | веќе видена

Министерот за здравство Фатмир Меџити денеска најави дека покрај разрешување на организациските директори во Клиничкиот центар во Скопје, медицинските ...
сите 122 | | | веќе видена

Охрид, 5. јуни 2023 (ИНПРЕС) – Периодов продолжува константниот раст на нивото на водата во Охридското Езеро, но и понатаму е под просекот за овој период од ...
сите 182 | | | веќе видена

Вицепремиерот задолжен за европски прашања Бојан Маричиќ во видеообраќање од Бечиќи каде присуствува на состанокот на министри за ЕУ по повод завршувањето на ...
сите 173 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

НА ХАЈДИ КЛУМ Ѝ ИСПАДНАА ГРАДИТЕ НА ЦРВЕНИОТ ТЕПИХ Познатата манекенка покажа ПРЕМНОГУ на Канскиот филмски фестивал – БЕЗ гаќички на премиерата (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: