„Црвените ѓаволи“ го демолираа Челси… (ВИДЕО)


Откако од пристигнувањето на „Олд Трафорд“ во јануари постигна само два гола, од кои ниту еден во Премиерлигата, холандскиот напаѓач Вут Вегхорст вели дека се ...
| | веќе видена | слични

Џеси Лингард донесе изненадувачка одлука минатото лето и реши да го засили Нотингем Форест наместо Вест Хем, но тоа се покажа како комплетно лоша одлука за ...
| | веќе видена | слични

Нотингем форест потврдија дека поранешниот фудбалер на Манчестер јунајтед, Џеси Лингард нема да остане во клубот по катастрофалната сезона, оставајќи го ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Рускиот волонтерски корпус и Легијата на слободна Русија објавија дека го убиле Андреј Стешев, полковник на руските вооружени сили во регионот на Белгород.„За ...
сите 239 | | | веќе видена

Две лица се повредени во сообраќајната несреќа на булеварот 8-ми Септември во близина на спортскиот центар Борис Трајковски. Според информациите од МВР за ...
сите 306 | | | веќе видена

Турција, Шведска и Финска ќе се сретнат подоцна овој месец за да се обидат да ги надминат приговорите што ја одложија кандидатурата за членство на Шведска во ...
сите 176 | | | веќе видена

Владата ја доби Предлог-иницијативата за устави измени од Министерството за правда и таа ќе биде разгледана на некоја од наредните седници, информираат за МИА ...
сите 90 | | | веќе видена

Стопанската комора за енергетика е на став дека ЕВН и Регулаторната Комисија го осиромашуваат народот на, како што велат, монополски рекетарски начин. ...
сите 104 | | | веќе видена

Министерот за здравство Фатмир Меџити денеска најави дека покрај разрешување на организациските директори во Клиничкиот центар во Скопје, медицинските ...
сите 122 | | | веќе видена

Охрид, 5. јуни 2023 (ИНПРЕС) – Периодов продолжува константниот раст на нивото на водата во Охридското Езеро, но и понатаму е под просекот за овој период од ...
сите 182 | | | веќе видена

Вицепремиерот задолжен за европски прашања Бојан Маричиќ во видеообраќање од Бечиќи каде присуствува на состанокот на министри за ЕУ по повод завршувањето на ...
сите 173 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Црвените ѓаволи“ го демолираа Челси… (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: