Битолчанец фатен со марихуана во Прилеп

2 копии

Гостиварец ѝ исплатил 10.000 евра на љубовницата за да не го каже на жена му. Надворешната канцеларија за криминалистички работи Гостивар поднесе кривична ...
| | веќе видена | слични

МВР информира за љубовна уцена во Гостивар. -Надворешната канцеларија за криминалистички работи Гостивар поднесе кривична пријава против И.И.(33) и М.И.(31), ...
| | веќе видена | слични

Полицијата уапси две лица од општина Јегуновце, кои цела година уценувале жител на Гостивар дека видео разговори и пораки од љубовна врска ќе ги достават до ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Го уценувале за пари дека ќе објават видео разговори и пораки со неговата љубовница. Во неколку наврати му зеле вкупно 10.000 евра. „Надворешната канцеларија ...
| | веќе видена | слични

Две лица се приведени од полициски службеници, откако преку уцена изнудиле 10.000 евра од гостиварец. -Надворешната канцеларија за криминалистички работи ...
| | веќе видена | слични

Против маж и жена од селото Орашје е поднесена кривична пријава бидејќи во периодот од април лани до април годинава уценувале гостиварец дека видеата и ...
| | веќе видена | слични

50-годишен жител на Гостивар бил уценет од неговата 20 години помлада љубовница и нејзин ортак, кои цела година го „молзеле“ и успеале да му изнудат 10.000 ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Поранешниот почесен конзул на Република Македонија во Хрватска, на сѝоцијалните мрежи гои честита изборот на новата ректорка на универзитетот Св Кирил и ...
сите 65 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски, денеска, на покана на турските власти, во Анкара присуствуваше на свечена церемонија на стапување на должност на претседателот ...
сите 287 | | | веќе видена

Холандскиот експерт за Балканот и екс дипломат во регионов Раиниер Јаарсма смета дека последната анкета на ИПИС (Институт за политички истражувања Скопје на ...
сите 407 | | | веќе видена

Тепачка меѓу повеќе лица се случила доцна синоќа во скопското село Волково, информираат од МВР. Според информациите, вчера во 23.45 часот било пријавено дека ...
сите 268 | | | веќе видена

Неуспехот да се смири ситуацијата на северот на Косово ќе има негативни последици, а Европската унија е подготвена да спроведе решителни мерки во оваа прилика, ...
сите 647 | | | веќе видена

Народот јасно гледа дека состојбата е неподнослива со уништената економија, доста е од националните предавства и порази кои што ги организира и во континуитет ...
сите 133 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Согласно податоците за движењето на цените на берзата HUPX во Унгарија за 2 јуни просечната часовна цена на еден мегават час ...
сите 63 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Битолчанец фатен со марихуана во Прилеп

Од:
До кого (е-маил):
Порака: