Уапсен 26 годишник откако побегнал од штипскиот затвор

2 копии

Гостиварец ѝ исплатил 10.000 евра на љубовницата за да не го каже на жена му. Надворешната канцеларија за криминалистички работи Гостивар поднесе кривична ...
| | веќе видена | слични

МВР информира за љубовна уцена во Гостивар. -Надворешната канцеларија за криминалистички работи Гостивар поднесе кривична пријава против И.И.(33) и М.И.(31), ...
| | веќе видена | слични

Полицијата уапси две лица од општина Јегуновце, кои цела година уценувале жител на Гостивар дека видео разговори и пораки од љубовна врска ќе ги достават до ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Го уценувале за пари дека ќе објават видео разговори и пораки со неговата љубовница. Во неколку наврати му зеле вкупно 10.000 евра. „Надворешната канцеларија ...
| | веќе видена | слични

Две лица се приведени од полициски службеници, откако преку уцена изнудиле 10.000 евра од гостиварец. -Надворешната канцеларија за криминалистички работи ...
| | веќе видена | слични

Против маж и жена од селото Орашје е поднесена кривична пријава бидејќи во периодот од април лани до април годинава уценувале гостиварец дека видеата и ...
| | веќе видена | слични

50-годишен жител на Гостивар бил уценет од неговата 20 години помлада љубовница и нејзин ортак, кои цела година го „молзеле“ и успеале да му изнудат 10.000 ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Рускиот волонтерски корпус и Легијата на слободна Русија објавија дека го убиле Андреј Стешев, полковник на руските вооружени сили во регионот на Белгород.„За ...
сите 239 | | | веќе видена

Две лица се повредени во сообраќајната несреќа на булеварот 8-ми Септември во близина на спортскиот центар Борис Трајковски. Според информациите од МВР за ...
сите 306 | | | веќе видена

Владата ја доби Предлог-иницијативата за устави измени од Министерството за правда и таа ќе биде разгледана на некоја од наредните седници, информираат за МИА ...
сите 90 | | | веќе видена

Турција, Шведска и Финска ќе се сретнат подоцна овој месец за да се обидат да ги надминат приговорите што ја одложија кандидатурата за членство на Шведска во ...
сите 171 | | | веќе видена

Стопанската комора за енергетика е на став дека ЕВН и Регулаторната Комисија го осиромашуваат народот на, како што велат, монополски рекетарски начин. ...
сите 104 | | | веќе видена

Министерот за здравство Фатмир Меџити денеска најави дека покрај разрешување на организациските директори во Клиничкиот центар во Скопје, медицинските ...
сите 122 | | | веќе видена

Охрид, 5. јуни 2023 (ИНПРЕС) – Периодов продолжува константниот раст на нивото на водата во Охридското Езеро, но и понатаму е под просекот за овој период од ...
сите 182 | | | веќе видена

Вицепремиерот задолжен за европски прашања Бојан Маричиќ во видеообраќање од Бечиќи каде присуствува на состанокот на министри за ЕУ по повод завршувањето на ...
сите 173 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Уапсен 26 годишник откако побегнал од штипскиот затвор

Од:
До кого (е-маил):
Порака: