КАКО ДА РЕЗЕРВИРАТЕ ПОЕВТИН ЛЕТ: Има денови кога авиокартите имаат неверојатно ниски цени

Експертите велат дека постојат начини да се најдат евтини летови - но може да биде потребно малку детективска работа. - Сите проценки покажуваат дека летото ќе ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Побрзо, повисоко, посилно! Се чини дека олимпиското мото наскоро би можело да се примени и на патувањата, а некогашните незамисливо долги патувања, кои траеја ...
| | веќе видена | слични

Нискобуџетната компанија „Визер“ почна да закажува летови до нови дестинации од Скопје, откако победи на тендерот на македонската влада за обезбедување нови ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Колку порано го купите авиобилетот, толку подобра цена може да добиете за него. Евтини цени на летовите се важни и она што јас би го препорачал на сите, е, да ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: 2 минути Wizz Air нуди до 19% попуст на сите свои летови по повод годишнината Скопје, 19 мај 2023 : Wizz Air, најбрзо растечката и еколошки ...
| | веќе видена | слични

Останато

Официјални лица во Украина соопштија дека во ракетен напад денес утрово врз клиника во украинскиот град Днипро загинало едно лице, а најмалку 15 биле ранети, ...
сите 228 | | | веќе видена

Кривична пријава за 50-годишен жител на гостиварското село Неготино бидејќи нападнал двајца луѓе во Домот на културата во селото и им ја ограничил слободата на ...
сите 118 | | | веќе видена

Фановите се собираат пред портите на домот на Тина Тарнер во Куснахт во близина на Цирих откако синоќа беше објавено дека славната пејачка починала. ...
сите 73 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, професор д-р Христијан Мицкоски на увидот на градежните активности во Кисела Вода, од новинарите беше запрашан врз што и темели ...
сите 192 | | | веќе видена

„Јазикот е систем или дух, а тоа ниту се признава, ниту има потреба да се докажува, туку се потврдува и се прифаќа“ изјави професорот по историја на македонски ...
сите 116 | | | веќе видена

Синоќа имало инцидент во селот Секирци при што жител од селото Пешталево сакал да вози во толпа народ. Како што објавува МВР во нивното штуро соопштение, ...
сите 224 | | | веќе видена

Денеска од страна на полициски службеници од криминалистичката полиција од СВР Битола на улица „Стерјо Ѓоргиев“ во Битола, по потерница од Основен суд Битола, ...
сите 73 | | | веќе видена

За разлика од амандманите на бугарските европратеници, кои се обидуваат во извештајот за Македонија да вметнат свои ставови, квазикритики и конструкции за ...
сите 102 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

КАКО ДА РЕЗЕРВИРАТЕ ПОЕВТИН ЛЕТ: Има денови кога авиокартите имаат неверојатно ниски цени

Од:
До кого (е-маил):
Порака: