Чист и софистициран дизајн: Погледнете ја новата колекција на НИКОВ на Саем за мебел во Скопје

 Компанијата за мебел НИКОВ веќе 32 години професионално произведува и проектира секаков вид ентериери, соединувајки ги луксузот и едноставноста како формула ...
| | веќе видена | слични

Ако сте од оние што оваа година се подготвуваат да градат нов покрив, имаме неколку совети како најлесно да стигнете до сигурен покрив. Во изминатиот период ...
| | веќе видена | слични

Феникс Греј е канадски дизајнер на ентериер којшто себеси се нарекува и „татко на дизајнот“, а многу е популарен и на социјалните мрежи, пред сè затоа што ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Од наша страна предлогот на Ковачевски не беше прифатен заради тоа што предлогот од таа страна беше уставни измени да почнат, да се влезе во некоја т.н. ...
сите 614 | | | веќе видена

Пропустите за кои слушнавме деновиве на Кардиохирургија се пред се од организациски и од финансиски карактер и затоа прво требаше да биде разрешен ...
сите 305 | | | веќе видена

Британското Министерство за одбрана денеска информира за „значително зголемување на борбите на голем број сектори на фронтот во Украина во последните 48 часа“. ...
сите 58 | | | веќе видена

Албанскиот премиер Еди Рама повторно бранува со своето однесување. Тој на неодамнешниот самит на Европската политичка заедница во Кишињев со својот потег ги ...
сите 202 | | | веќе видена

Тешка сообраќајна несреќа се случи попладнево во Охрид. Несреќата се случила на булевар „Туристичка“ спроти пазарчето во Охрид, информираат од МВР. До ...
сите 109 | | | веќе видена

На 06.06.2023 во 16.45 часот во СВР Велес било пријавено дека на ул.„Андон Шурков" во Велес се случила сообраќајна несреќа помеѓу патничко моторно возило ...
сите 152 | | | веќе видена

Голем број познаници, пријатели и колеги денес дојдоа во Македонскиот народен театар и се простија од актерот Трајче Ѓорѓиев. Комеморацијата започна со исечоци ...
сите 41 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Чист и софистициран дизајн: Погледнете ја новата колекција на НИКОВ на Саем за мебел во Скопје

Од:
До кого (е-маил):
Порака: