Хороскоп за 31 март: погоден период за сопствен бизнс за лавот, љубовна врска со близка личност за стрелецот

Овен Бидете многу внимателни кога комуницирате со непознати бидејќи сигурно ќе бидете погрешно протолкувани. Љубов: партнерот ви ги исполнува желбите, но сепак ...
| | веќе видена | слични

Овен Овни, денеска ќе бидете љубопитни и го активирате вашето креативно расположение. Ќе ве очекува ново и поучно искуство при средбата со вашите соработници. ...
| | веќе видена | слични

Среќата е непостојан пријател, но знаејќи кои хороскопски знаци се најсреќните во даден месец, може да ви помогне да знаете дали работите ќе тргнат на вашиот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

 Лав - Вашата самодоверба на работа расте, па почнувате да се однесувате дури и надмено пред колегите. Кликнете на вашиот хороскопски знак:
| | веќе видена | слични

Полната Месечина на 6 април е првата пролетна полна месечина во 2023 година, а нè чека утрото во 6:34 часот. Се нарекува и розова полна Месечина по дивиот ...
| | веќе видена | слични

ОВЕН Држете се до добро познато општество и средина во која добро се сложувате, бидејќи луѓето ќе ве прифатат онакви какви што сте. Со странци и понатамошни ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Од наша страна предлогот на Ковачевски не беше прифатен заради тоа што предлогот од таа страна беше уставни измени да почнат, да се влезе во некоја т.н. ...
сите 480 | | | веќе видена

Пропустите за кои слушнавме деновиве на Кардиохирургија се пред се од организациски и од финансиски карактер и затоа прво требаше да биде разрешен ...
сите 305 | | | веќе видена

Британското Министерство за одбрана денеска информира за „значително зголемување на борбите на голем број сектори на фронтот во Украина во последните 48 часа“. ...
сите 57 | | | веќе видена

Поранешната главна преговарачка на Косово во дијалогот со Србија, Едита Тахири вели дека актуелниот косовски премиер, Албин Курти „нема потреба да се урива“, ...
сите 484 | | | веќе видена

Тешка сообраќајна несреќа се случи попладнево во Охрид. Несреќата се случила на булевар „Туристичка“ спроти пазарчето во Охрид, информираат од МВР. До ...
сите 109 | | | веќе видена

На 06.06.2023 во 16.45 часот во СВР Велес било пријавено дека на ул.„Андон Шурков" во Велес се случила сообраќајна несреќа помеѓу патничко моторно возило ...
сите 152 | | | веќе видена

Голем број познаници, пријатели и колеги денес дојдоа во Македонскиот народен театар и се простија од актерот Трајче Ѓорѓиев. Комеморацијата започна со исечоци ...
сите 41 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Хороскоп за 31 март: погоден период за сопствен бизнс за лавот, љубовна врска со близка личност за стрелецот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: