Фановите загрижени, Агуеро во пренос во живо имаше проблеми со срцето

Славниот аргентински фудбалер Серхио Агуеро ја заврши својата професионална кариера во 2021 година, а моментално е ангажиран како коментатор на неколку ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Луис Енрике имаше неславен крај на етапата како шпански селектор и заработи отказ по раната елиминација на мундијалот, кој ќе остане во сеќавање и на ...
| | веќе видена | слични

Еден од најдобрите фудбалери на сите времиња, Кун Агуеро, мораше предвреме да ја заврши професионалната кариера, откако во 2021 година му беше дијагностициран ...
| | веќе видена | слични

Серхио Агуеро има се поголема популарност на Твич и големата база фанови редовно ги гледа обраќањата на аргентинскиот напаѓач, кој последно имаше емисија со ...
| | веќе видена | слични

Прегледот покажал дека има срцева аритмија и дека мора да мирува три месеци, а дополнителните прегледи покажале дека Аргентинецот има сериозна срцева мана ...
| | веќе видена | слични

Останато

Јужниот тек на реката Дњепар најверојатно ќе се врати во нивото на својот брег до 16 јуни, откако неделава беше крената во воздух браната Каховка што ...
сите 403 | | | веќе видена

Центарот за управување со кризи (ЦУК) ја координира работата на институциите. Се слушнав со градоначалникот на Делчево и веднаш нашите служби, дежурниот ...
сите 109 | | | веќе видена

Времето денеска претпладне беше сончево со променлива облачност, а од пладневните часови ќе биде нестабилно со локален пороен дожд, грмежи и засилен ветер, ...
сите 199 | | | веќе видена

Упатувам апел за национално единство кое и треба на Македонија. Време е да се обединиме околу најважната работа, а тоа е како да опстоиме како држава и како да ...
сите 894 | | | веќе видена

Вагнер беше обвинет за поттикнување анархија на линиите на фронтот на Русија, откако еден од воените команданти на Кремљ тврдеше дека платениците на Пригожин ...
сите 51 | | | веќе видена

Осомничениот за нападот со нож врз деца и постари лица во градот Анеси на француските Алпи е префрлен во истражен затвор каде што ќе биде задржан во очекување ...
сите 63 | | | веќе видена

Голем број познаници, пријатели и колеги денес дојдоа во Македонскиот народен театар и се простија од актерот Трајче Ѓорѓиев. Комеморацијата започна со исечоци ...
сите 41 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фановите загрижени, Агуеро во пренос во живо имаше проблеми со срцето

Од:
До кого (е-маил):
Порака: