Јелена Јованова со сопругот Стјепан Периќ на премиера на нејзиниот нов филм во Загреб


Македонската актерка Јелена Јованова и нејзиниот сопруг Стјепан Периќ заедно се појавија на премиерата на филмот „Нешто слатко“ во Загреб. Загребската премиера ...
| | веќе видена | слични

 Со мрежести хулахопки, ултра високи потпетици и фустан кој повеќе открива, отколку што покрива, Јелена Карлеуша повторно со моден избор, кој никого не ...
| | веќе видена | слични

Актерскиот пар Јелена Јованова и Стјепан Периќ се вљубија пред 10 години на снимање на серијата „Тајни“, се венчаа, а во 2020 година станаа родители на синот ...
| | веќе видена | слични

Познатата пејачка Гвен Стефани вчера во друштво на сопругот Блејк Шелтон се појави на доделувањето на музичките награди „CMT“ во Остин, привлекувајќи ги ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Јелена Карлеуша им ги запали главите на мажите со новите фотографии.Таа се појави во црна наметка со длабоко деколте, која откри дека не носи ништо ...
| | веќе видена | слични

Ќерката на Брук Шилдс била најголема поддршка на нејзината мајка на премиерата на документарецот „Pretty Baby“. Синоќа во Њујорк беше одржана премиерата на ...
| | веќе видена | слични

Синоќа во Њујорк се одржа премиерата на документарниот филм на Брук Шилдс „Pretty Baby“, а актерката ја имаше најдобрата можна поддршка на црвениот тепих. ...
| | веќе видена | слични

Џенифер Анистон предизвика возбуда кога се појави во мини сребрен фустан на премиерата на филмот во Лос Анџелес Пред појавувањето, актерката откри малку од ...
| | веќе видена | слични

Останато

Одлуката за формирање на работна група ја донесе Централниот одбор на партијата а со неа ќе раководи генералниот секретар Миле Зечевиќ Вардарски. Од ВМРО ДПМНЕ ...
сите 1031 | | | веќе видена

Меѓународната агенција за атомска енергија (МААЕ) денеска започна програма за помош на Украинците по пукањето на браната Нова Каховка, изјави директорот на ...
сите 389 | | | веќе видена

Министерот за здравство Фатмир Меџити по повод 100 дена од стапувањето на министерската функција рече дека проектот за Клиничкиот центар бил негов приоритет. ...
сите 251 | | | веќе видена

Пентагон денеска најави дека ќе обезбеди дополнителни 2,1 милијарди долари долгорочна помош за оружје за Украина. Новиот пакет помош ќе вклучува финансирање за ...
сите 127 | | | веќе видена

Од Центарот за управување со кризи (ЦУК) ја пренесуваат хидролошката информација од Управата за хидрометеоролошки работи (УХМР). „Под влијание на влажна и ...
сите 222 | | | веќе видена

Жената која се преврте со автомобилот на кров во тунелот кај Демир Капија, починала од здобиените повреди. Таа имала 47-години и била сама во автомобилот марка ...
сите 147 | | | веќе видена

РЕАКЦИИ ЗА ИЗЈАВАТА НА МЕЏИТИ Откако министерот за здравство, Фатмир Меџити изјави дека жителите на Косово ќе плаќаат исти цени како и македонските државјани, ...
сите 78 | | | веќе видена

Поранешниот американски претседател Доналд Трамп, републиканскиот кандидат за реизбор следната година, е обвинет по 37 точки од обвинението за незаконско ...
сите 81 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јелена Јованова со сопругот Стјепан Периќ на премиера на нејзиниот нов филм во Загреб

Од:
До кого (е-маил):
Порака: