(ФОТО) Не го крие уживањето во луксузниот животен стил: Ќерката на Харис Џиновиќ носи обетки од 11.000 евра!

Ќерката на познатиот пејач Харис Џиновиќ сè повеќе привлекува внимание со своите модни избори кои пред се се луксузни. Овојпат, во центарот на вниманието се ...
| | веќе видена | слични

Славната манекенка, Хајди Клум, изгледа дека не знае за време, а и често не ѝ е грижа за коментарите, па во 49-тата година изгледа како 20-годишничка. Често ...
| | веќе видена | слични

Сината боја е чист избор на политичарите и првите дами, а зад тој избор стои многу специфична причина. Јаков Милатовиќ победи на претседателските избори во ...
| | веќе видена | слични

Актерката Софија Вергара е зафатена со снимањето на шоуто за таленти „America’s Got Talent“ во кое учествува како член на жирито, а нејзините модни комбинации ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Животната сопатничка на новиот претседател на Црна Гора негува едноставен и класичен стил којшто има нота на елеганција. Јаков Милатовиќ, новиот претседател на ...
| | веќе видена | слични

 3-годишната Фрида од Скопје со виолетов фустан и шешир, брош, црни чевлички и чанта комплетно го долови модниот стил на кралицата Елизабета. Таа дури и мавта ...
| | веќе видена | слични

Тиктокерката од Украина, Лира Карина, на својот профил споделува видеа кои ги прикажуваат реакциите на минувачите на нејзиниот стил на облекување кој најмногу ...
| | веќе видена | слични

Манекенката изгледа енергично и шик пред снимањето на шоуто Хајди Клум (49) изгледаше свежо и женствено, кога неодамна беше фотографирана во розова облека на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Одлуката за формирање на работна група ја донесе Централниот одбор на партијата а со неа ќе раководи генералниот секретар Миле Зечевиќ Вардарски. Од ВМРО ДПМНЕ ...
сите 1032 | | | веќе видена

Министерот за здравство Фатмир Меџити по повод 100 дена од стапувањето на министерската функција рече дека проектот за Клиничкиот центар бил негов приоритет. ...
сите 251 | | | веќе видена

Од Центарот за управување со кризи (ЦУК) ја пренесуваат хидролошката информација од Управата за хидрометеоролошки работи (УХМР). „Под влијание на влажна и ...
сите 215 | | | веќе видена

Жената која се преврте со автомобилот на кров во тунелот кај Демир Капија, починала од здобиените повреди. Таа имала 47-години и била сама во автомобилот марка ...
сите 147 | | | веќе видена

Пентагон денеска најави дека ќе обезбеди дополнителни 2,1 милијарди долари долгорочна помош за оружје за Украина. Новиот пакет помош ќе вклучува финансирање за ...
сите 100 | | | веќе видена

РЕАКЦИИ ЗА ИЗЈАВАТА НА МЕЏИТИ Откако министерот за здравство, Фатмир Меџити изјави дека жителите на Косово ќе плаќаат исти цени како и македонските државјани, ...
сите 78 | | | веќе видена

Поранешниот американски претседател Доналд Трамп, републиканскиот кандидат за реизбор следната година, е обвинет по 37 точки од обвинението за незаконско ...
сите 78 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ФОТО) Не го крие уживањето во луксузниот животен стил: Ќерката на Харис Џиновиќ носи обетки од 11.000 евра!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: