Адел: Испив четири шишиња вино до 11 часот наутро, место со албум завршив дома со алкохол


Држејќи чаша вино на сцената, Адел ѝ признал на публиката дека еден ден за време локдаунот, до пладне испила четири шишиња вино. „Се сеќавам кога дојдов овде ...
| | веќе видена | слични

Имено, пејачката и актерка многупати зборувала за тоа дека воопшто не пие. - Сѐ повеќе ја разбирам важноста да се ужива во животот. Сакав да создадам нешто ...
| | веќе видена | слични

Кајли Миног, една од најпопуларните пејачки во светот, е сопственичка на безброј хитови, но зад себе има многу турбулентен живот кој го одбележа невозвратена ...
| | веќе видена | слични

 Поп-ѕвездата Кристина Агилера во поткастот „Call Her Daddy“ на Алекс Купер зборуваше отворено за својот сексуален живот. Таа во разговорот призна дека сака ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Кристина Агилера стана сексуална велнес консултант за брендот „Плејграунд“. Таа вели дека сексуалното здравје е приоритет во нејзиниот живот и дека ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Кети Пери откри дека е трезна веќе пет недели. Пејачката и ѕвездата на „Пиратите од Карибите“ си ветиле дека нема да пијат три месеци. „Денес сум ...
| | веќе видена | слични

Познатата пејачка неодамна посетила коктел забава во Њујорк и таму открила дека е трезна веќе пет недели. Кејти Пери додала дека склучила пакт без алкохол со ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Кејти Пери и нејзиниот вереник, Орландо Блум, се договориле да не пијат алкохол три месеци. „Денеска правам пет недели како сум трезна и веќе сакам ...
| | веќе видена | слични

Позната е дека Адел отворено зборува за теми како менталното здравје, а овој пат се отвори за проблемот со алкохолот. Пејачката Адел (34) на концерт во Лас ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Адел на концерт во Лас Вегас призна дека пиела големи количини алкохол за време на карантинот. Држејќи чаша вино на сцената, Адел ѝ признала на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Одлуката за формирање на работна група ја донесе Централниот одбор на партијата а со неа ќе раководи генералниот секретар Миле Зечевиќ Вардарски. Од ВМРО ДПМНЕ ...
сите 1031 | | | веќе видена

Меѓународната агенција за атомска енергија (МААЕ) денеска започна програма за помош на Украинците по пукањето на браната Нова Каховка, изјави директорот на ...
сите 388 | | | веќе видена

Министерот за здравство Фатмир Меџити по повод 100 дена од стапувањето на министерската функција рече дека проектот за Клиничкиот центар бил негов приоритет. ...
сите 251 | | | веќе видена

Пентагон денеска најави дека ќе обезбеди дополнителни 2,1 милијарди долари долгорочна помош за оружје за Украина. Новиот пакет помош ќе вклучува финансирање за ...
сите 127 | | | веќе видена

Од Центарот за управување со кризи (ЦУК) ја пренесуваат хидролошката информација од Управата за хидрометеоролошки работи (УХМР). „Под влијание на влажна и ...
сите 222 | | | веќе видена

Жената која се преврте со автомобилот на кров во тунелот кај Демир Капија, починала од здобиените повреди. Таа имала 47-години и била сама во автомобилот марка ...
сите 147 | | | веќе видена

РЕАКЦИИ ЗА ИЗЈАВАТА НА МЕЏИТИ Откако министерот за здравство, Фатмир Меџити изјави дека жителите на Косово ќе плаќаат исти цени како и македонските државјани, ...
сите 78 | | | веќе видена

Поранешниот американски претседател Доналд Трамп, републиканскиот кандидат за реизбор следната година, е обвинет по 37 точки од обвинението за незаконско ...
сите 81 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Адел: Испив четири шишиња вино до 11 часот наутро, место со албум завршив дома со алкохол

Од:
До кого (е-маил):
Порака: