Земјоделците задоволни од мерките за поддршка


Останато

Груби: Знам дека има пратеници од ВМРО-ДПМНЕ кои би ги поддржале уставните измени Александра Спасеска 26.03.2023 / 13:17 Македонија Членот на Централниот совет ...
сите 235 | | | веќе видена

Министерот за правда, Кренар Лога, не знае детали дали има суспендирани полицајци и командири во „Идризово“, откако во затворот беше откриен тунел за бегство ...
сите 113 | | | веќе видена

Денес во Сараево, зелените партии од регионот на Западен Балкан потпишааа Декларација за заедничка соработка. Оваа иницијатива, велат од ДОМ, започна пред една ...
сите 46 | | | веќе видена

Економските политики на Владата предводена од СДСМ и премиерот Димитар Ковачевски и антикризните мерки вредни 760 милиони евра дадоа резултат, соопшти денеска ...
сите 91 | | | веќе видена

Се чувствувам засрамено што воопшто имав можност во животот да запознаам една таква личност. И таа и СДСМ им должат извинување на скопјани, рече лидерот на ...
сите 79 | | | веќе видена

Општина Кичево во организација на градоначалникот Фатмир Дехари вчера славеше 10 години од албанското владеење со општината под мотото „10 години гордост“. ...
сите 67 | | | веќе видена

Високиот претставник на Европската унија за надворешна политика и безбедност, Жозеп Борел ја повика Белорусија да не прифаќа руско нуклеарно оружје на своја ...
сите 177 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Земјоделците задоволни од мерките за поддршка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: