Instagram добива нова функција

Meta секојдневно ги надградува своите апликации со нови функции и функции. Една од нив наскоро доаѓа на Instagram.. Instagram развива нова функција наречена ...
| | веќе видена | слични

Останато

Груби: Знам дека има пратеници од ВМРО-ДПМНЕ кои би ги поддржале уставните измени Александра Спасеска 26.03.2023 / 13:17 Македонија Членот на Централниот совет ...
сите 192 | | | веќе видена

Постапка за утврдување одговорност кај затворските полицајци ќе има, а откога во затворот „Идризово“ беше откриен тунел што два месеца тивко се пробивал од ...
сите 115 | | | веќе видена

Вицепремиерот за европски прашања Бојан Маричиќ изјави дека нема никаков договор за друга интервенција во Уставот, освен за впишување на Бугарите, Црногорците, ...
сите 385 | | | веќе видена

Средношколската пријателка на убиената трансродова личност Одри Хејл (28), која во понеделникот упадна во католичко училиште во Нешвил и уби шест лица, меѓу ...
сите 62 | | | веќе видена

Централниот совет на Демократскиот сојуз расправаше за актуелните политички состојби во земјата при што оцени дека евроинтеграциските процеси се врвен ...
сите 107 | | | веќе видена

Белорусија денеска одговори дека одлучила да го прифати руското тактичко нуклеарно оружје по долгогодишниот притисок од САД и нивните сојузници, насочен кон ...
сите 135 | | | веќе видена

Вработените во ЈСП Турс три месеци немаат земено плати. Освен што не добиваат средства за егзистенција и три месеци се без плата, тоа со себе повлекува и други ...
сите 18 | | | веќе видена

Повеќе граѓани денеска му пристапија на премиерот Димитар Ковачевски, кој заедно со министерот за економија Крешник Бектеши беше во маркет да ги провери цените ...
сите 56 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Instagram добива нова функција

Од:
До кого (е-маил):
Порака: