Објави снимки како бившата го тепа, со години се тужеа, а сега се ожени за 23 години помлада – Која е новата сопруга на турскиот Џони Деп?


 Објавуваше видео снимки од бившата сопруга како го тепа, со години водеше судски процес со неа, но тоа не го спречи турскиот актер Озџан Денис повторно да ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Хрватскиот пејач Борис Новковиќ се разведува по четврти пат пренесоа хрватските медиуми. Како што пренесува „ 24 часа.хр “, неговата 25 години помлада сопруга, ...
| | веќе видена | слични

 Во 2020-та година рекоа дека се обидуваат да го спасат бракот и најавија дека чекаат уште едно дете. Сега, 3 години подоцна, хрватските медиуми пишуваат дека ...
| | веќе видена | слични

Адам Левин и неговата сопруга Бехати Принсло ја задржаа насмевката на нивните лица за време на неговата 44-та роденденска забава во Дизниленд во саботата. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Британката Деби Вуд го привлече вниманието на јавноста откако во популарното шоу „This Morning“ изјави дека боледува од таканаречениот Отело синдром, за кој ...
| | веќе видена | слични

„За најдобрата Сун-Ји. Ја пуштив да ми јаде од рака и тогаш забележав дека раката ми недостига“, напиша холивудскиот режисер и актер Вуди Ален во посветата на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Потресна исповед на родителите на шестгодишната Јана, која почина во Битолската болница, од примање на инфузија, дадена за телевизијата Сител. Официјална ...
сите 173 | | | веќе видена

Русија спроведува специјална воена операција за да ги заштити Русите и оние граѓани кои зборуваат руски јазик, а кои се угнетувани од Украина со кршење на сите ...
сите 275 | | | веќе видена

Постапка за утврдување одговорност кај затворските полицајци ќе има, а откога во затворот „Идризово“ беше откриен тунел што два месеца тивко се пробивал од ...
сите 115 | | | веќе видена

Кој е Артан Груби да бара помирување? Тој е таму каде што е по предлог на Али Ахмети и нема што да бара, вели во интервју за весникот ВЕЧЕР , Невзат Бејта, ...
сите 129 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски вечерва на на својот профил на Фејсбук објави измонтирано видео од денешното пазарење во маркет во скопската населба Тафталиџе. ...
сите 71 | | | веќе видена

Вчера три деца и тројца возрасни беа убиени во пукање во приватно основно христијанско училиште во Нешвил, на југот на САД. Нападот го извршила 28-годишна жена ...
сите 80 | | | веќе видена

Процесот на уставни измени ќе започне пред летото. Очекуваме да биде успешен, а изборите ќе бидат во редовен термин, средина на наредната година. Важно да се ...
сите 362 | | | веќе видена

Централниот совет на Демократскиот сојуз расправаше за актуелните политички состојби во земјата при што оцени дека евроинтеграциските процеси се врвен ...
сите 105 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Објави снимки како бившата го тепа, со години се тужеа, а сега се ожени за 23 години помлада – Која е новата сопруга на турскиот Џони Деп?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: