Девизните резерви во јануари 3,77 милијарди евра

2 копии

Редици долги неколку стотици метри се формирале и пред регионалните филијали на централната банка, на пример во Брно и Плсен. Некои застанале во ред во текот ...
| | веќе видена | слични

Гувернерот на Хрватската национална банка, Борис Вујчиќ за телевизијата Н1 коментираше процесот на воведување на еврото поминал фантастично добро. „Немаше ...
| | веќе видена | слични

Останато

Не можам да го коментирам наодот за починатото девојче, кој го изготви Државниот здравствен и санитарен инспекторат, бидејќи случајот го презеде Јавното ...
сите 123 | | | веќе видена

Простор за сомневање има за пропусти во тековното функционирање и работење на КП „Идризово“ меѓутоа очекувам дека истрагата ќе даде подетални изгледи за тоа ...
сите 114 | | | веќе видена

Францускиот претседател Емануел Макрон денеска изјави дека договорот меѓу Србија и Косово е „важен напредок“ и дека сега е од суштинско значење двете страни да ...
сите 570 | | | веќе видена

Лажни заби, различно обликувани уши, гласини за пластични операции и сомнително брзо одење - дали Владимир Путин навистина го користи својот двојник? ...
сите 353 | | | веќе видена

Партиските функционери на Демократската унија за интеграција попладнево пристигнаа во партиското седиште во Мала Речица за да одржат седница на Централното ...
сите 219 | | | веќе видена

Централниот совет на Демократскиот сојуз расправаше за актуелните политички состојби во земјата при што оцени дека евроинтеграциските процеси се врвен ...
сите 113 | | | веќе видена

Се чувствувам засрамено што воопшто имав можност во животот да запознаам една таква личност. И таа и СДСМ им должат извинување на скопјани, рече лидерот на ...
сите 82 | | | веќе видена

Броењето пратеници на Христијан Мицкоски му е многу слаба страна. Тоа го покажал неколку пати досега, реагира СДСМ. Според партијата на власт, очајни се овие ...
сите 200 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Девизните резерви во јануари 3,77 милијарди евра

Од:
До кого (е-маил):
Порака: