„Делии“ со кореографија во чест на фудбалската легенда Синиша Михајловиќ


Црвена звезда и Војводина играат во рамките од 20 коло во српската фудбалска Суперлига, прв натпревар во пролетниот дел од сезоната. И покрај лошото време, на ...
| | веќе видена | слични

За девет дена на 20-ти февруари Синиш Михајловиќ токму кога Синиша Михајловиќ требаше да го прослави својот роденден, Болоња ќе емитува серија посветена на ...
| | веќе видена | слични

Синиша Михајловиќ остави неизбришлива трага зад себе, а легендарниот ас никогаш нема да биде заборавен. Тој почина на 16 декември по тешка битка со ...
| | веќе видена | слични

ВИП трибината на Маракана ќе го носи името на легендарниот Синиша Михајловиќ Филип Здравески 05.02.2023 / 12:30 Фудбал Раководството на српскиот фудбалски ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Натпреварот меѓу Црвена звезда и Војводина на стартот од пролетната сезона во Супер лигата беше посветен на Синиша Михјловиќ, легендата на двата клуба. Дождот, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Македонија за жал последните години е најслабиот ученик во одделението и затоа сите од околу имаат некакви желби и побарувања кои што се надвор од овие ...
сите 378 | | | веќе видена

Борби беснееја денеска во руско село во близина на украинската граница, по новиот упад на проукраинските сили, додека Москва ја продолжува кампањата со ...
сите 256 | | | веќе видена

Холандскиот експерт за Балканот и екс дипломат во регионов Раиниер Јаарсма смета дека последната анкета на ИПИС (Институт за политички истражувања Скопје на ...
сите 458 | | | веќе видена

Шведска ги исполни своите обврски кон Турција, изјави денеска генералниот секретар на НАТО Јенс Столтенберг по двочасовната средба со турскиот претседател ...
сите 180 | | | веќе видена

Актуелниот турски претседател Реџеп Таип Ердоган освои 52,18 отсто од гласовите во вториот круг од претседателските избори во таа земја. Ова официјално го ...
сите 268 | | | веќе видена

Указите што ги потпишав не се однесуваат на договорот меѓу Владата и „Бехтел-Енка“, ниту пак се однесуваат на составот на Надзорниот одбор кој треба да ја ...
сите 125 | | | веќе видена

Косовскиот премиер Албин Курти изјави дека отстранувањето на полицијата од општинските згради на север може да се разгледа, но прво насилните криминални банди ...
сите 632 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Делии“ со кореографија во чест на фудбалската легенда Синиша Михајловиќ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: