Неверојатно: Роналдо заборавил два часовника во хотелска соба во Белград вредни 3,5 милиони евра!


Кристијано Роналдо. Човек – приказна. Секој ден, секој час има по нешто интересно за него. Се знае сега каде игра, се знае дека пред некој ден газдите на Ал ...
| | веќе видена | слични
2 копии
4 копии

Фудбалерите на Реал Мадрид се вторите финалисти на Светското клупско првенство откако во полуфиналето во Рабат вечерва славеа над африканскиот шампион Ал Ахли ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Актуелниот европски шампион Реал Мадрид обезбеди пласман во финалето на Светското клупско првенство кое се игра во Мароко. Иако дуелот против Ал Ахли мораше да ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Аргентина по долга пауза се искачи на врвот на светскот фудбал и тоа со славјето во Катар што за оваа земја, селекција беше трето во нивната историја. Таа ...
| | веќе видена | слични

Саудиски принц богато ги награди фудбалерите на Ал Хилал за пласманот во финалето на СКП ФИФА СВЕТСКО КЛУПСКО ПРВЕНСТВО МАРОКО 2022 Филип Здравески 08.02.2023 ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Откако беше намалена цената на лебот на 33 денари, поевтинија тестенините и млечните производи, а пред престојните празници се замрзна и цената на јајцата. ...
сите 213 | | | веќе видена

Во медиумите во Македонија бледо помина информацијата што ја објави министерот за надворешни работи Бујар Османи дека се формирал некаков „КВАД 100% во кој ...
сите 262 | | | веќе видена

Денес премиерот Димитар Ковачевски повторно беше да пазари во макерт и да ги провери цените на некои од производите. Додека пазареше му пријде една пензионерка ...
сите 49 | | | веќе видена

Австрија изразува постојана и силна поддршката за евроинтеграцискиот процес на Северна Македонија, но од самата земја зависи кога ќе ги почне следните чекори ...
сите 444 | | | веќе видена

Секој од судиите кои учествуваа во застарувањето на овој и сите други случаи на високи функционери е криминалец на исто рамниште со Мијалков. Се додека не се ...
сите 139 | | | веќе видена

Русија ќе продолжи да ги информира Соединетите држави за нивните ракетни тестови и покрај суспензијата на учеството во Новиот договор СТАРТ за ограничување и ...
сите 225 | | | веќе видена

Телеметриската сеизмолошка мрежа на Република Северна Македонија, со станици во Скопје, Валандово, Охрид, Штип и Пехчево, одржувана од Сеизмолошката ...
сите 91 | | | веќе видена

Вработените во здравството, на протест пред МЗ побараа исполнување на ветувањето дадено пред неколку месеци, за покачување на платите на здравствените ...
сите 62 | | | веќе видена

Јавен обвинител од Основното јавно обвинителство за гонење на организиран криминал и корупција, врз основа на прибраните докази во текот на истражната постапка ...
сите 180 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Неверојатно: Роналдо заборавил два часовника во хотелска соба во Белград вредни 3,5 милиони евра!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: