Милан се огласи со соопштение по информациите за тензија меѓу Малдини и Леао


Милан има доста проблеми на резултатски план во последното време што дефинитивно никој не ги очекуваше по минатата шампионска сезона. Тренерот Стефано Пиоли ќе ...
| | веќе видена | слични
4 копии
3 копии

„Ла Република“ пишува дека Антонио Конте кој моментално работи со Тотенхем и Роберто Де Зерби кој е тренер на Брајтон можат да го предводат Милан. Конте ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Милан игра очајно лошо по рестартот на сезоната во Серија А и продолжи да тоне на табелата, па од таа низа одново профитираше градскиот ривал Интер. По ...
| | веќе видена | слични

Легендарниот тренер на Милан, Ариго Саки беше исклучително критичен кон „росонерите“ после поразот во градското дерби од Милан. Милан влезе во голема криза и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Дел од хигиенските производи од 1 април ќе бидат со замрзнати и пониски цени за 13 отсто во однос на износот што го имале во трговијата на мало на 20 март ...
сите 250 | | | веќе видена

Она што е клучно во целата работа околу бришењето на „20 отсто“ и неговата замена со Албанци и албански јазик е што во суштина тоа би значело поништување на ...
сите 425 | | | веќе видена

Денес премиерот Димитар Ковачевски повторно беше да пазари во макерт и да ги провери цените на некои од производите. Додека пазареше му пријде една пензионерка ...
сите 49 | | | веќе видена

Македонија во никој случај не треба да прифати менување на својот Устав, барем не сега под овие услови кои денеска ни се сервираат. Тоа би било возможно да го ...
сите 361 | | | веќе видена

Одри Елизабет Хејл, која уби три деца и тројца возрасни откако упадна во приватно христијанско училиште во понеделникот наутро, била во расправија со нејзините ...
сите 87 | | | веќе видена

Утринава во Македонија беа измерени навистина невообичаено ниски температури на воздухот, и тоа невообичаено ниски за крај на месец март, објави метеорологот ...
сите 221 | | | веќе видена

Северна Македонија, Албанија, Косово и Црна Гора во средата во Скопје лансираа нова регионална платформа наречена „Западен Балкан КВАД – 100 процентна ...
сите 236 | | | веќе видена

Вицепремиерот за европски прашања Бојан Маричиќ за падот на ентузијазмот кај граѓаните во анкетите за поддршка на евроинтеграциите, вели дека не станува за ...
сите 186 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Милан се огласи со соопштение по информациите за тензија меѓу Малдини и Леао

Од:
До кого (е-маил):
Порака: