Елиф и Наполи трчаат кон Скудетото: Наполи ја среди и Рома (ВИДЕО)

Наполи е блиску до скудетото. Елиф Елмас и другарите сезонава просто растураат во Серија А, никој ништо не им може. Тоа вчера на најдобар начин го покажаа и на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Наполи ја совлада Специја со 3:0 на гости во 21 коло од Серија А , дефинитивно клубот од Неапол е најголем кандидат сезонава да ја освои титулата (прва од 1990 ...
| | веќе видена | слични

Наполи вчера ја победи Специја со 3:0 и така тимот на Елиф Елмас направи уште еден чекор напред кон Скудетото. На врвот Наполитанците имаат 13 бодови повеќе од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Откако беше намалена цената на лебот на 33 денари, поевтинија тестенините и млечните производи, а пред престојните празници се замрзна и цената на јајцата. ...
сите 214 | | | веќе видена

Денес премиерот Димитар Ковачевски повторно беше да пазари во макерт и да ги провери цените на некои од производите. Додека пазареше му пријде една пензионерка ...
сите 49 | | | веќе видена

Секој од судиите кои учествуваа во застарувањето на овој и сите други случаи на високи функционери е криминалец на исто рамниште со Мијалков. Се додека не се ...
сите 139 | | | веќе видена

Одри Елизабет Хејл, која уби три деца и тројца возрасни откако упадна во приватно христијанско училиште во понеделникот наутро, била во расправија со нејзините ...
сите 89 | | | веќе видена

Австрија изразува постојана и силна поддршката за евроинтеграцискиот процес на Северна Македонија, но од самата земја зависи кога ќе ги почне следните чекори ...
сите 340 | | | веќе видена

Русија ќе продолжи да ги информира Соединетите држави за нивните ракетни тестови и покрај суспензијата на учеството во Новиот договор СТАРТ за ограничување и ...
сите 237 | | | веќе видена

Телеметриската сеизмолошка мрежа на Република Северна Македонија, со станици во Скопје, Валандово, Охрид, Штип и Пехчево, одржувана од Сеизмолошката ...
сите 97 | | | веќе видена

Вработените во здравството, на протест пред МЗ побараа исполнување на ветувањето дадено пред неколку месеци, за покачување на платите на здравствените ...
сите 62 | | | веќе видена

Пишува: Свето Тоевски Вџашува со колкава леснотија и со колкава дрскост разноразни емисари, комесари, европски државници, специјални пратеници за Балканот и ...
сите 75 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Елиф и Наполи трчаат кон Скудетото: Наполи ја среди и Рома (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: