Четириесетгодишна скопјанка физички нападната од нејзиниот поранешен вонбрачен партнер

Четириесетгодишна скопјанка, вчера, во 20:30 часот во Полициска станица Центар, пријавила дека по претходна расправија, била физички нападната од нејзиниот ...
| | веќе видена | слични
3 копии
3 копии
2 копии
4 копии
повеќе

Останато

Турските медиуми објавија снимка за која тврдат дека покажуваат како Су-27 на руските воздухопловни сили се обидува да собори украински дрон Бајракатар ТБ2.A ...
сите 157 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика донесе Одлука со која се врши намалување на малопродажните цени на нафтените деривати во просек за 1,60 % во однос на ...
сите 390 | | | веќе видена

Поранешниот амбасадор на мисијата на ОБСЕ на Косово, Вилијам Вокер не е задоволен од епилогот од преговорите во Охрид и големата победа на Србија на чело со ...
сите 748 | | | веќе видена

Бугарија треба да и се извини на македонската страна за тоа што го сторила во Македонија во втората светска војна и да престане со национализмот од 1878 ...
сите 103 | | | веќе видена

Вицепремиер Артан Груби не престанува со величење на „националниот лидер“, како што го нарече претседателот на ДУИ, Али Ахмети. Груби вчера објави помпезна ...
сите 237 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи и член на Претседателството на ДУИ Бујар Османи вели дека новата кампања на ДУИ насловена „Тој доаѓа“ не се однесува на избори ...
сите 63 | | | веќе видена

Борбени авиони на НАТО вторпат оваа недела пресретнаа руски воени авиони во близина на естонскиот воздушен простор, соопшти британското воено воздухопловство ...
сите 196 | | | веќе видена

Во август минатата година се појавија првите информации дека Македонија и понудила на Украина неколку јуришни авиони Су-25 Грач.Станува збор за истите борбени ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Четириесетгодишна скопјанка физички нападната од нејзиниот поранешен вонбрачен партнер

Од:
До кого (е-маил):
Порака: