Американка со практичен пример објаснува за колку поскапела храната

Тиктокерката Вивијан Ту стана позната кога објави видео во кое откри дека 2 години одела на состаноци за да избегне купување намирници.– Помеѓу 2016 и 2018 ...
| | веќе видена | слични

Американката Ејми на ТикТок ги споредила сметките кои за исти намирници ги добила во 2020 година, кон крајот на 2022 година и средината на јануари 2023 година, ...
| | веќе видена | слични

Една жена покажа поедноставена рутина за пеглање на нејзиниот профил на TikTok, што подели многу луѓе. Таа ги испеглала чаршафите дури откако ги измила и ги ...
| | веќе видена | слични

Останато

ЕУ мора да се откаже од преправањето дека е само олеснувач меѓу страните – а Вашингтон мора да се откаже од преправањето дека е само поддржувач што го следи ...
сите 423 | | | веќе видена

Ковачевски да излезе и да го покаже документот колку пратеници од СДС не му се потпишале дека ќе гласаат уставни измени. Ковачевски треба да каже дали откако ...
сите 312 | | | веќе видена

Со оглед на тоа што војната против Украина се уште трае и се преправа дека трае подолго од очекуваното, се поставува прашањето дали е можно решение во ...
сите 188 | | | веќе видена

Централниот совет на Демократскиот сојуз расправаше за актуелните политички состојби во земјата при што оцени дека евроинтеграциските процеси се врвен ...
сите 31 | | | веќе видена

На 25.03 од страна на полициски службеници од полициската станица за безбедност на сообраќајот при СВР Битола на стариот пат Прилеп - Битола бил лишен од ...
сите 250 | | | веќе видена

Економските политики на Владата предводена од СДСМ и премиерот Димитар Ковачевски и антикризните мерки вредни 760 милиони евра дадоа резултат, соопшти денеска ...
сите 95 | | | веќе видена

Се чувствувам засрамено што воопшто имав можност во животот да запознаам една таква личност. И таа и СДСМ им должат извинување на скопјани, рече лидерот на ...
сите 95 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Американка со практичен пример објаснува за колку поскапела храната

Од:
До кого (е-маил):
Порака: