Јунајтед убедлив против Нотингем форест, деби гол за Вегхорст (ВИДЕО)


Манчестер јунајтед со 3-0 славеше на гостувањето кај Нотингем форест во првиот полуфинален натпревар од Лига Купот на Англија, холандскиот напаѓач Вут Вегхорст ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Кремонезе е убедливо најслаб тим во Серија А и се уште нема остварено ниту една победа, па затоа чудото кое го прави во Копа Италија има уште поголемо значење. ...
| | веќе видена | слични

Манчестер Јунајтед рутински си ја доврши својата работа во полуфиналето на Лига Купот и оствари нова победа против Нотингем Форест, триумф кој беше зачинет со ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Виктор Стојанов, претседателот на бугарската фондација „Македонија“, веднаш по случувањата на македонско-бугарската граница на 4 февруари кога тројца бугарски ...
сите 284 | | | веќе видена

На социјалните мрежи се појави фотографија од лидерот на НСДП и потпретседател на Собранието Горан Мисовски на која се гледа како тој прави прекршок. ...
сите 170 | | | веќе видена

Лидерот на Алијанса за Албанците, Арбен Таравари денеска се сретнал со амбасадорот на Бугарија во земјава Ангел Ангелов, на која, како што соопшти, истакнал ...
сите 102 | | | веќе видена

Ние Македонците сме хуман народ, тоа многупати сме го покажале, а и овој пат по веста за катастрофалниот земјотрес кој се случи во Турција и Сирија го обедини ...
сите 227 | | | веќе видена

Сите полициски службеници кои во саботата се погрижија за достојно чествување на 151 година од раѓањето на великанот Гоце Делчев, ќе бидат наградени со додаток ...
сите 188 | | | веќе видена

Неколку дена по последниот испад кон новинар од страна на државен функционер, повторно се соочуваме со случај каде на прашање од новинарот Сенат Зулбеари ...
сите 112 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јунајтед убедлив против Нотингем форест, деби гол за Вегхорст (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: