По осум дена, во Хрватска пронајдено телото на момчето што го однесоа брановите во Херцег Нови

2 копии

По осум дена пронајдено телото на момчето Н.В (13) кое го однесоа брановите додека шеташе со пријател покрај морето во Херцег Нови. Телото на момчето е најдено ...
| | веќе видена | слични

По осум дена пронајдено телото на момчето Н.В (13) кое го однесоа брановите додека шеташе со пријател покрај морето во Херцег Нови. Телото на момчето е најдено ...
| | веќе видена | слични

Останато

Лидерот на Алијанса за Албанците, Арбен Таравари денеска се сретнал со амбасадорот на Бугарија во земјава Ангел Ангелов, на која, како што соопшти, истакнал ...
сите 253 | | | веќе видена

Девет пожарникари од Кавадарци ги прават последните подготовки и во најскоро време заминуваат да помогнат во реонот зафатен од земјотрес во Турција. Оваа ...
сите 448 | | | веќе видена

Виктор Стојанов, претседателот на бугарската фондација „Македонија“, веднаш по случувањата на македонско-бугарската граница на 4 февруари кога тројца бугарски ...
сите 284 | | | веќе видена

На социјалните мрежи се појави фотографија од лидерот на НСДП и потпретседател на Собранието Горан Мисовски на која се гледа како тој прави прекршок. ...
сите 170 | | | веќе видена

Сите полициски службеници кои во саботата се погрижија за достојно чествување на 151 година од раѓањето на великанот Гоце Делчев, ќе бидат наградени со додаток ...
сите 188 | | | веќе видена

Неколку дена по последниот испад кон новинар од страна на државен функционер, повторно се соочуваме со случај каде на прашање од новинарот Сенат Зулбеари ...
сите 112 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

По осум дена, во Хрватска пронајдено телото на момчето што го однесоа брановите во Херцег Нови

Од:
До кого (е-маил):
Порака: