Меси ја одбил понудата на ПСЖ и сака да се врати во Барселона

2 копии

Најстраствените ултраси на Интер обично се жестоко насочени кон оние кои не сакаат да го носат дресот на нивниот омилен клуб и кои ги ставаат сопствените ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Интер се пласираше во полуфиналето на Копа Италија и максимално го заслужи тоа со изданието против Аталанта на домашен терен, но сепак триумфот не беше доволно ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Кејлор Навас беше во незавидна ситуација цели шест месеци по доаѓањето на Кристоф Галтие во ПСЖ, но откако не успеа да си пронајде нова средина минатото лето, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Веднаш по потресната вест за настраданите од земјотресите во Турција и Сирија, Советот на Општина Кавадарци и Градоначалникот на Општина Кавадарци свикаа ...
сите 401 | | | веќе видена

Спасувањето на преживеаните кои останаа заробени под урнатините по страшниот земјотрес што пред два дена опустоши делови од Турција и Сирија се уште е во тек. ...
сите 651 | | | веќе видена

Виктор Стојанов, претседателот на бугарската фондација „Македонија“, веднаш по случувањата на македонско-бугарската граница на 4 февруари кога тројца бугарски ...
сите 284 | | | веќе видена

На социјалните мрежи се појави фотографија од лидерот на НСДП и потпретседател на Собранието Горан Мисовски на која се гледа како тој прави прекршок. ...
сите 170 | | | веќе видена

Сите полициски службеници кои во саботата се погрижија за достојно чествување на 151 година од раѓањето на великанот Гоце Делчев, ќе бидат наградени со додаток ...
сите 272 | | | веќе видена

Лидерот на Алијанса за Албанците, Арбен Таравари денеска се сретнал со амбасадорот на Бугарија во земјава Ангел Ангелов, на која, како што соопшти, истакнал ...
сите 102 | | | веќе видена

Неколку дена по последниот испад кон новинар од страна на државен функционер, повторно се соочуваме со случај каде на прашање од новинарот Сенат Зулбеари ...
сите 112 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Меси ја одбил понудата на ПСЖ и сака да се врати во Барселона

Од:
До кого (е-маил):
Порака: