Модриќ одбил неверојатни 100 милиони евра од Ал Наср?!

Италијанскиот стратег на клупата на Реал Мадрид, Карло Анчелоти објави дека хрватскиот фудбалер и ветеран Лука Модриќ и Французинот Карим Бензема треба да ја ...
| | веќе видена | слични

Тренерот на Реал Мадрид, Карло Анчелоти објасни зошто клубот бил пасивен на трансферниот пазар оваа зима, а исто така го сподели своето мислење за моменталната ...
| | веќе видена | слични

Од таборот на Рајо Ваљакано открија дека Реал Мадрид го договорил трансферот на Фран Гарсија, но го oставиле играчот да ја заврши сезоната на „Ваљекас", па се ...
| | веќе видена | слични
2 копии

По трансферот на Кристијано Роналдо во Саудиска Арабија, светските медиуми почнаа да шпекулираат дека и други фудбалски ѕвезди ќе го следат неговиот пример и ...
| | веќе видена | слични

По шокантниот трансфер на Кристијано Роналдо во Ал Наср, сега пребогатите шеици се во нов поход. Имено државата Саудиска Арабија, преку своите клубови упатила ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Полицијата ги контролира пристапите до црквата Свети Спас, во рамки на засилените безбедносни мерки пред утрешното одбележување 151 година од раѓањето на ...
сите 466 | | | веќе видена

Проширувањето на сегашното мнозинство кое што ја подржува владата е со идеја да се купи време од двете партии на власт СДСМ и ДУИ до редовниот термин на ...
сите 240 | | | веќе видена

Десеттина картонски кутии, на кои е испишано –За добро здравје на Христијан Пендиков, Фондација Бугарска меморија, денес пристигнале во бугарскиот клуб Цар ...
сите 93 | | | веќе видена

Полициските билтени се преполни со кражби, но последната што се случи во населбата Аеродром во Скопје е како од рубриката верувале или не.Двајца крадци им ги ...
сите 262 | | | веќе видена

Шефот на американската Централна разузнавачка агенција, (ЦИА) Вилијам Барнс, понудил околу 20 отсто од украинската територија на руската страна во замена за ...
сите 292 | | | веќе видена

Одредени влијателни групи во Европа почнуваат внимателно да го напипуваат пулсот меѓу европските земји за некаква нова стратегија кон Западен Балкан, која би ...
сите 243 | | | веќе видена

Претседателот на Владата Димитар Ковачевски денеска присуствуваше на потпишувањето на Договорот за надзор и правен трансакциски советник за изградба на ...
сите 63 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Модриќ одбил неверојатни 100 милиони евра од Ал Наср?!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: