Како да бидете фит оваа есен со помош на Galaxy Watch5 и Galaxy Watch5 Pro


2 копии

Додека топол туш прави да се чувствувате одлично по долгиот ден на работа или напорниот тренинг, миењето на телото и косата со ладна вода има и многу скриени ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
2 копии

Дали сте решени да ги затегнете стомачните мускули? За да започнете, ви предлагаме сет на вежби во траење од 10 минути. Правете ги секој ден и доколку сте ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Лидерот на Алијанса за Албанците, Арбен Таравари денеска се сретнал со амбасадорот на Бугарија во земјава Ангел Ангелов, на која, како што соопшти, истакнал ...
сите 253 | | | веќе видена

Девет пожарникари од Кавадарци ги прават последните подготовки и во најскоро време заминуваат да помогнат во реонот зафатен од земјотрес во Турција. Оваа ...
сите 449 | | | веќе видена

Виктор Стојанов, претседателот на бугарската фондација „Македонија“, веднаш по случувањата на македонско-бугарската граница на 4 февруари кога тројца бугарски ...
сите 284 | | | веќе видена

На социјалните мрежи се појави фотографија од лидерот на НСДП и потпретседател на Собранието Горан Мисовски на која се гледа како тој прави прекршок. ...
сите 170 | | | веќе видена

Сите полициски службеници кои во саботата се погрижија за достојно чествување на 151 година од раѓањето на великанот Гоце Делчев, ќе бидат наградени со додаток ...
сите 188 | | | веќе видена

Неколку дена по последниот испад кон новинар од страна на државен функционер, повторно се соочуваме со случај каде на прашање од новинарот Сенат Зулбеари ...
сите 112 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Како да бидете фит оваа есен со помош на Galaxy Watch5 и Galaxy Watch5 Pro

Од:
До кого (е-маил):
Порака: