ЕСМ БАРА ЗАШТИТА ОД НАПАДИТЕ НА КОД Се бара реакција од медиумските здруженија

Притисоците на ТВ Телма врз АД ЕСМ се целосно непрофесионални и неприфатливи, се вели во реакцијата на АД Електрани на Северна Македонија на емисијата КОД на ...
| | веќе видена | слични

АД ЕСМ правел добрини и иако немале обврска ги објавувале склучените договори за набавка на гас, електрична енергија, но и мазут. Барем така вели директороот ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Останато

Дали во Алтернатива ќе се разговара за останување или напуштање на владината коалиција ќе се знае откако ќе завршат преговорите меѓу СДСМ и Алијанса за ...
сите 255 | | | веќе видена

Космополитискиот македонизам на Гоце Делчев е колосален: и етички, и морален, и алтруистички, и универзално вредносен, а истовремено и највисок- патриотски! Но ...
сите 380 | | | веќе видена

Влезот на Алијанса за Албанците во Влада и повторно коалиција со СДСМ и ДУИ има три главни цели кои треба да ги исполнат надежите на Ковачевски и Ахмети за ...
сите 317 | | | веќе видена

Криминалот на Димитар Ковачевски и Али Ахмети и високите владини функционери од Македонија направија најкорумпирана држава, велат во партиското соопштение од ...
сите 82 | | | веќе видена

Собранието на Бугарија ја осуди антибугарската кампања во Северна Македонија и тепањето на, како што се вели во резоулцијата, Бугаринот Христијан Пендиков. ...
сите 260 | | | веќе видена

МВР при контрола во камион и магацин пронајде 800 килограми прехрамбени артикли со изминат рок на траење и празна амбалажа за пакување. Пронајдената стока, од ...
сите 434 | | | веќе видена

„Не можам да кажам дека верувам дека испраќањето тенкови е чекор кон решавање на украинската криза“, изјави Ердоган за турската телевизија ТРТ.Тој посочи дека ...
сите 388 | | | веќе видена

Најдобриот тенисер во светот Новак Ѓоковиќ е често напаѓан од страна на јавноста поради неговото однесување на теренот, а често знае бесот да го истури на ...
сите 291 | | | веќе видена

Да ја кажеме истината в очи за тоа кој кого репресира и кој кого го лаже во актуелните македонско - бугарски случувања, вели проф. д-р Стојко Стојков од ОМО ...
сите 574 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ЕСМ БАРА ЗАШТИТА ОД НАПАДИТЕ НА КОД Се бара реакција од медиумските здруженија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: