Парис Хилтон го доби првото дете во својата 41 година: Среќата ѝ ја донесе сурогат мајка

Богатата наследничка Парис Хилтон стана мајка на 41-годишна возраст. Среќната вест ја објави на својот Инстаграм профил. Таа и нејзиниот сопруг Картер Реум ...
| | веќе видена | слични

Бојана Шијан пред повеќе од 15 дена се породи по втор пат и на свет донесе момче на кое родителите му го дадоа името Вукан. Мирко Шијан сега објави фотографија ...
| | веќе видена | слични

 Кајли Џенер во танга бикини го покажа извајаното тело, без да се срами од крупните кадри од нејзиниот задник од папарацо фотографите... Го преболува Тревис ...
| | веќе видена | слични

 „Секој јануарски ден те чекав да дојдеш и секој ден тоа беше утре“ – откри во својата објава сопругата на македонскиот ракометен голман Борко Ристовски во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Ракометарот Борко Ристовски и неговата сопруга Николина пред неколку месеци преку социјалните мрежи ја споделија радосната вест дека нивното семејство наскоро ...
| | веќе видена | слични

 „Пристигна нашата принцеза“ – Со овие зборови пријателите и роднините на Борко и Нина Ристовски им честитаат за новиот член во семејството. На Истаграм ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Голманот Борко Ристовски вторпат стана татко, доби ќерка која ќе се вика Анастасија. Борко не крие дека е среќен што му се родила ќерката, па за „Репортер“ ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Документот кој практично ги обединува четирите претходно предложени декларации од неколку политички партии кај нашиот источен сосед, има девет точки во кои ...
сите 651 | | | веќе видена

Влезот на Алијанса за Албанците во Влада и повторно коалиција со СДСМ и ДУИ има три главни цели кои треба да ги исполнат надежите на Ковачевски и Ахмети за ...
сите 345 | | | веќе видена

Дали во Алтернатива ќе се разговара за останување или напуштање на владината коалиција ќе се знае откако ќе завршат преговорите меѓу СДСМ и Алијанса за ...
сите 179 | | | веќе видена

Претседателот на Левица и пратеник, Димитар Апасиев тврди дека нивни членови се повикани во полиција. Тој обвинува за тортура врз левичарите. „Партиската ...
сите 428 | | | веќе видена

Криминалот на Димитар Ковачевски и Али Ахмети и високите владини функционери од Македонија направија најкорумпирана држава, велат во партиското соопштение од ...
сите 82 | | | веќе видена

Најдобриот тенисер во светот Новак Ѓоковиќ е често напаѓан од страна на јавноста поради неговото однесување на теренот, а често знае бесот да го истури на ...
сите 274 | | | веќе видена

Во текот на вчерашниот ден во 06:45 часот во СВР Скопје било пријавено дека во зграда на ул.„Драгиша Мишовиќ“ во Скопје, Ѓ.И.(64) од Скопје физички го нападнал ...
сите 275 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Парис Хилтон го доби првото дете во својата 41 година: Среќата ѝ ја донесе сурогат мајка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: