Пиоли го посочи главниот проблем на Милан по тешкиот пораз од Лацио

3 копии

Милан има доста проблеми на резултатски план во последното време што дефинитивно никој не ги очекуваше по минатата шампионска сезона. Тренерот Стефано Пиоли ќе ...
| | веќе видена | слични

Утринава излегоа гласини дека Милан и Рафаел Леао не можат да се договорат за продолжување на соработката поради различните ставови за откупната клаузула. ...
| | веќе видена | слични

Нема напредок во преговорите меѓу Рафаел Леао и Милан за продолжување на соработката, еден фактор создава разлика меѓу двете страни. Италија Договорот на Леао ...
| | веќе видена | слични

Рафаел Леао и Милан ги прекинаа преговорите за нов договор, а навивачите на „росонерите“ се во шок за оваа разврска, со оглед дека очекуваа Португалецот да го ...
| | веќе видена | слични

Како што привршува зимскиот преоден рок така екипите работат брзо за да донесат фудбалери што им се потребни за вториот дел од сезоната. Во Милан се задоволни ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Вчера во 13.40 часот во СВР Скопје било пријавено дека на улицата „Марко Орешковиќ“ во Скопје, товарно моторно возило „пежо“ со велешки регистарски ознаки, ...
сите 255 | | | веќе видена

Одредени влијателни групи во Европа почнуваат внимателно да го напипуваат пулсот меѓу европските земји за некаква нова стратегија кон Западен Балкан, која би ...
сите 250 | | | веќе видена

Претседателот на Владата Димитар Ковачевски денеска присуствуваше на потпишувањето на Договорот за надзор и правен трансакциски советник за изградба на ...
сите 63 | | | веќе видена

Килијан Мбапе го големи болки, куцајќи, го напушти мечот против Монпелје по само 20 минути игра. Многумина се надеваа дека повредата не е сериозна, но ...
сите 62 | | | веќе видена

Во текот на вчерашниот ден спроведена е акциска контрола во областа на сообраќајот на територијата на целата држава. При контролата санкционирани се 43 возачи. ...
сите 243 | | | веќе видена

„Еврејските лингвисти не можеле да најдат збор, што најсоодветно би ги опишал страдањата на Евреите од 1933 до 1945 година. Конечно, во некои апокалиптични ...
сите 97 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пиоли го посочи главниот проблем на Милан по тешкиот пораз од Лацио

Од:
До кого (е-маил):
Порака: