Xiaomi 12 е првиот телефон што ја доби глобалната верзија на интерфејсот MIUI 14

Најновиот извештај разоткрил три апликации кои ги измамиле своите корисници и им сервирале голем број на реклами. Сите сакаме да пронајдеме брз и лесен начин ...
| | веќе видена | слични

Компанијата тивко ги ажурираше условите за користење, една недела откако ги забрани истакнатите креатори на апликации. Добивај вести на вибер Во случај да има ...
| | веќе видена | слични

При пребарувањето на интернет сигурно сте забележале дека сѐ поголем број страници и апликации бараат е-адреса, која често ја пишуваме без проблем. Но, можеби ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Влезот на Алијанса за Албанците во Влада и повторно коалиција со СДСМ и ДУИ има три главни цели кои треба да ги исполнат надежите на Ковачевски и Ахмети за ...
сите 381 | | | веќе видена

Дали во Алтернатива ќе се разговара за останување или напуштање на владината коалиција ќе се знае откако ќе завршат преговорите меѓу СДСМ и Алијанса за ...
сите 179 | | | веќе видена

Криминалот на Димитар Ковачевски и Али Ахмети и високите владини функционери од Македонија направија најкорумпирана држава, велат во партиското соопштение од ...
сите 82 | | | веќе видена

Вчера во 12.29 часот во СВР Скопје било пријавено дека во 12.15 и во 12.25 часот на бул.„Александар Македонски“ во Скопје, двајца малолетници од Скопје биле ...
сите 347 | | | веќе видена

Најдобриот тенисер во светот Новак Ѓоковиќ е често напаѓан од страна на јавноста поради неговото однесување на теренот, а често знае бесот да го истури на ...
сите 274 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски ја поистоветува со естрада најавената можна нова владина коалиција со приклучување на Алијансата за Албанците и ...
сите 424 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Xiaomi 12 е првиот телефон што ја доби глобалната верзија на интерфејсот MIUI 14

Од:
До кого (е-маил):
Порака: