Android 13 пристигна со оваа важна промена – внимавајте кој телефон го купувате

Компанијата тивко ги ажурираше условите за користење, една недела откако ги забрани истакнатите креатори на апликации. Добивај вести на вибер Во случај да има ...
| | веќе видена | слични

Конечно пристигна потврда за она за кое долго време се сомневаше, а тоа е тајната околу виралните видеа на TikTok. Добивај вести на вибер Имено, шестмина ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Mинистерот за надворешни работи Бујар Османи упати апел до јавноста за мирно и достоинствено чествување на 4 февруари, денот на кој се одбележува ...
сите 444 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски ја поистоветува со естрада најавената можна нова владина коалиција со приклучување на Алијансата за Албанците и ...
сите 117 | | | веќе видена

Шефот на американската Централна разузнавачка агенција, (ЦИА) Вилијам Барнс, понудил околу 20 отсто од украинската територија на руската страна во замена за ...
сите 292 | | | веќе видена

Одредени влијателни групи во Европа почнуваат внимателно да го напипуваат пулсот меѓу европските земји за некаква нова стратегија кон Западен Балкан, која би ...
сите 241 | | | веќе видена

Претседателот на Владата Димитар Ковачевски денеска присуствуваше на потпишувањето на Договорот за надзор и правен трансакциски советник за изградба на ...
сите 63 | | | веќе видена

Проширувањето на сегашното мнозинство кое што ја подржува владата е со идеја да се купи време од двете партии на власт СДСМ и ДУИ до редовниот термин на ...
сите 140 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Android 13 пристигна со оваа важна промена – внимавајте кој телефон го купувате

Од:
До кого (е-маил):
Порака: