Кимих со прекрасен гол од 30 метри во 90. минута го спаси Баерн од пораз (ВИДЕО)


Баерн Минхен во последните моменти од натпреварот се спасуваше од пораз на свој терен против Келн, натпреварот заврши 1-1. Второ реми за Баерн Минхен по ред ...
| | веќе видена | слични

Почесниот претседател на Баерн Минхен, Ули Хенес е незадоволен од настапите на тимот во новата 2023 година во Бундеслигата. „Баварците“ и натаму немаат триумф, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Eкипата на Баерн Минхен не успеа да го совлада Ајнтрахт Франкфурт во рамките од Бндеслигата (1:1). Баерн беше во проблеми пред овој натпревар и против Ајнтрахт ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Серж Гнабри нема да биде стартер во големото дерби против Ајнтрахт Франкфурт во сабота, потврди тренерот Јулијан Нагелсман, по бурната недела во која тој беше ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Откако ќе завршат преговорите помеѓу СДСМ и Алијанса за Албанците ќе разговараме за останување или напуштање на владината коалиција. Ние сме за компромис и ...
сите 425 | | | веќе видена

Главниот комесар во бугарското МВР, Станимир Станев вели дека комуникацијата е постојана, а оти главната обрска на Софија е да обезбеди дека нема да има ниту ...
сите 497 | | | веќе видена

Нема потреба бугарски полицајци да бидат дел од обезбедувањето за време на чествувањето на раѓањето на Гоце Делчев, смета директорот на Центарот за управување ...
сите 431 | | | веќе видена

„Индексот на перцепција на корупцијата 2022“ е уште една независна потврда на она што Алијансата за Албанците постојано го осудува. Во последното мерење на ...
сите 70 | | | веќе видена

Најдобриот тенисер во светот Новак Ѓоковиќ е често напаѓан од страна на јавноста поради неговото однесување на теренот, а често знае бесот да го истури на ...
сите 303 | | | веќе видена

Ковачевски и Пендаровски се уште молчат пред македонската јавност, за тоа дека странски агентури работат и стојат зад тензиите помеѓу Македонија и Бугарија. ...
сите 116 | | | веќе видена

Оваа комбинаторика во Парламентот нема да влијае врз добивање на мнозинство за уставните измени. Позицијата на ВМРО-ДПМНЕ е јасна, иако не ја кажува на тој ...
сите 417 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кимих со прекрасен гол од 30 метри во 90. минута го спаси Баерн од пораз (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: