Дилер на амфетамини уапсен во Волково


5 копии
2 копии
4 копии

На 30.01.2023 во 09.00 часот во СВР Скопје, 42-годишна жена од скопско село пријавила дека околу 08.00 часот малолетник од скопско село, кој бил во љубoвна ...
| | веќе видена | слични

На 30.01.2023 во 17.20 часот во Полициската станица Делчево било пријавено дека во Итната медицинска помош Делчево со повреди бил донесен Т.М.(37) од Делчево. ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Малолетник од скопско споделил со други лица видео снимка со експлицитна содржина на која била неговата малолетна девојка. Случајот во полиција го пријавила ...
| | веќе видена | слични

На 30.01.2023 во 19.45 часот во СВР Скопје, 39-годишен маж од гостиварско пријавил дека во Скопје, по претходно нарушени меѓусебни односи, бил физички нападнат ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Дали во Алтернатива ќе се разговара за останување или напуштање на владината коалиција ќе се знае откако ќе завршат преговорите меѓу СДСМ и Алијанса за ...
сите 361 | | | веќе видена

МВР соопшти дека од денеска се воведува посебен режим на сообраќај во Скопје, поради чествувањето на раѓањето на Гоце Делчев во сабота, а улицата „Самоилова“ ...
сите 376 | | | веќе видена

Криминалот на Димитар Ковачевски и Али Ахмети и високите владини функционери од Македонија направија најкорумпирана држава, велат во партиското соопштение од ...
сите 82 | | | веќе видена

При денешната посета на општина Карбинци, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ проф. д-р. Христијан Мицкоски одговарајќи на новинарско прашање во однос на што настанот ...
сите 166 | | | веќе видена

Најдобриот тенисер во светот Новак Ѓоковиќ е често напаѓан од страна на јавноста поради неговото однесување на теренот, а често знае бесот да го истури на ...
сите 281 | | | веќе видена

МВР при контрола во камион и магацин пронајде 800 килограми прехрамбени артикли со изминат рок на траење и празна амбалажа за пакување. Пронајдената стока, од ...
сите 264 | | | веќе видена

Непосредно пред одбележувањето на годишнината од раѓањето на Таткото на македонската нација - Гоце Делчев, повеќе членови на Централниот комитет на Левуца, без ...
сите 73 | | | веќе видена

Ковачевски и Пендаровски бидејќи не ги обелоденуваат агентурните мрежи и финансиери на бугарските клубови тие директно работат за нив. Пендаровски не може да ...
сите 113 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дилер на амфетамини уапсен во Волково

Од:
До кого (е-маил):
Порака: