Жан Митрев бара странските амбасади активно да го следат процесот на ОЈО против него

6 копии

Жан Митрев и Клиничката болница „Жан Митрев“ испратиле писмо до амбасадите на САД, Франција, Германија, Велика Британија, Холандија и до Делегацијата на ЕУ во ...
| | веќе видена | слични

Г-не Митрев, со внимание го прочитав писмото што го упативте до мене и сакав и лично да Ви одговорам, но со оглед дека писмото од Ваша страна е дистрибуирано ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на ЗНМ, Младен Чадиковски реагираше на писмото упатено до него од страна на д-р Жан Митрев. „Здружението на новинари на Македонија (ЗНМ) е ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Д-р Жан Митрев испрати писмо до претседателот на Здружението на новинари на Македонија, Младен Чадиковски во кое го повикува за поголема заштита на новинарите ...
| | веќе видена | слични

Клиниката „Жан Митрев“ денеска соопшти дека докторот Митрев со писмо реагирал до претседателот на Здружението на новинари на Македонија, Младен Чадиковски. Жан ...
| | веќе видена | слични

Останато

На новинарите не им е дозволен влез во црквата, а од друга страна, снимателите и фоторепортерите не смеат да излезат надвор од црквата во обезбедената зона. ...
сите 607 | | | веќе видена

Владата на денеска донесе одлука со која го задолжи Комитетот за преговори за имплементација на проектот за изградба на инфраструктурниот Коридор 8 да ги ...
сите 66 | | | веќе видена

Азедин Унахи беше вистинско откровение на Светското првенство во Катар и сериозно го сврте интересот на себе од страна на многу поважни клубови од Анже, па ...
сите 34 | | | веќе видена

„Еврејските лингвисти не можеле да најдат збор, што најсоодветно би ги опишал страдањата на Евреите од 1933 до 1945 година. Конечно, во некои апокалиптични ...
сите 71 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Жан Митрев бара странските амбасади активно да го следат процесот на ОЈО против него

Од:
До кого (е-маил):
Порака: