Втор дел школа за ментално здравје во Црвен крст Охрид

2 копии

Градот Скопје и годинава со финансиска поддршка на дневните центри за стари лица и центарот за давање помош во домашни услови на Црвениот крст на град Скопје. ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: 2 минути Во услови на силно изразени економски неизвесности и зголемени потреби на населението од помош и поддршка, Комерцијална банка е ...
| | веќе видена | слични

Нашиот Тоше кој пред 15 години во страшна сообраќајна несреќа го загуби животот денеска ќе го прославеше својот 42 роденден.Под мотото „За Тоше со Љубов” ...
| | веќе видена | слични
8 копии
8 копии

Останато

Дали министерот за правда Никола Тупанчевски ќе биде првата „жртва“ на се поизвесниот влез на Алијанса во Владата?Неофицијални извори укажуваат деа ресорот за ...
сите 410 | | | веќе видена

Бугарија е подготвена да испрати полицајци во Северна Македонија на 4 февруари, ако добие таков предлог. Северна Македонија е одговорна за настанот, но ние ...
сите 608 | | | веќе видена

Македонија е на 85 место во светот на ранг листата на корумпираност, покорумпирана од Бугарија и Косово во регионов и од Тринидад и Тобаго пошироко во светов, ...
сите 67 | | | веќе видена

Ковачевски и Пендаровски се уште молчат пред македонската јавност, за тоа дека странски агентури работат и стојат зад тензиите помеѓу Македонија и Бугарија. ...
сите 241 | | | веќе видена

Имам информации за такви информативни разговори и јас ја користам оваа прилика да ги повикам граѓаните во Македонија да не подлегнуваат на провокациите кои што ...
сите 169 | | | веќе видена

Најдобриот тенисер во светот Новак Ѓоковиќ е често напаѓан од страна на јавноста поради неговото однесување на теренот, а често знае бесот да го истури на ...
сите 303 | | | веќе видена

Релативизацијата е многу опасна работа од официјален функционер како претседател на Република Македонија, порачува проф. д-р Тања Каракамишева, во врска со ...
сите 140 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Втор дел школа за ментално здравје во Црвен крст Охрид

Од:
До кого (е-маил):
Порака: