10 филмови кои гледаме одново и одново бидејќи секогаш ни го подобруваат расположението


 Ако сте фан на серијалот Хари Потер, веројатно ни самите не знаете колку пати сте го изгледале првиот дел – овој филм, па и целиот серијал, навистина има ...
| | веќе видена | слични

„Vogue“ пишува за хорор-филмот снимен во Хрватска, а во насловот порачува дека станува збор за веројатно најморничавиот филм во 2023 година. Се работи за ...
| | веќе видена | слични

 Знаете ли колку години има Роуз кога го запознава Џек во Titanic или, пак, како е вистинското име на Џокер во истоимениот филм од 2019 година? Снимањето и ...
| | веќе видена | слични

Останато

Украина може да загуби неколку милиони тони род поради уништувањето на браната Каховка на југот на земјата, предупреди украинското Министерство за ...
сите 317 | | | веќе видена

Министерот за здравство Фатмир Меџити откако на денешниот настан објави за сите активности на неговиот кабинет во првите 100 дена, одговарајќи на новинарски ...
сите 283 | | | веќе видена

Во полициската станица во Кочани вчера е пријавено дека на улицата „Маршал Тито“ во населбата Оризари во градот настанал пожар во куќа сопственост на Д.С.(51). ...
сите 285 | | | веќе видена

Нешто неверојатно се случи во Москва на 30 мај. Среде бел ден, градот беше нападнат од рој дронови - од пет до 25 или повеќе, во зависност од различни руски ...
сите 156 | | | веќе видена

Антонијо Милошоски, пратеник и член на Извршниот комитет на ВМРО-ДПМНЕ на гостување во емисијата „Заспиј ако можеш“ на телевизија Алфа рече дека власта ...
сите 317 | | | веќе видена

Голем број познаници, пријатели и колеги денес дојдоа во Македонскиот народен театар и се простија од актерот Трајче Ѓорѓиев. Комеморацијата започна со исечоци ...
сите 41 | | | веќе видена

Албанскиот премиер Еди Рама повторно бранува со своето однесување. Тој на неодамнешниот самит на Европската политичка заедница во Кишињев со својот потег ги ...
сите 104 | | | веќе видена

Најмалку шест многу мали деца се избодени со нож во парк во близина на езерото Анеси, во југоисточниот дел на Франција, изјави министерот за внатрешни работи. ...
сите 46 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

10 филмови кои гледаме одново и одново бидејќи секогаш ни го подобруваат расположението

Од:
До кого (е-маил):
Порака: