ВМРО-ДПМНЕ: СДС да побара оставка од Арсовска


3 копии
3 копии

Фала им на СДС што секој ден ја потврдуваат Тачела коалицијата. СДС во континуитет ги шири лагите на Арсовска. Не би не зачудило повторно да трошат народни ...
| | веќе видена | слични
2 копии

ВМРО-ДПМНЕ продолжува со спинување и дезинформирање на јавноста со тоа што ги извртуваат, сечат, лепат и монтираат зборовите на Ковачевски преку монтирани ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Почитувани граѓани, почитувани новинари, Страшни и скандалозни се заканите и навредите што произлегоа од кавгата меѓу Христијан Мицкоски и Данела Арсовска. „Од ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на градската огранизација на СДСМ – Скопје, Васко Кичевски денеска порача дека се страшни и скандалозни заканите и навредите што произлегоа од ...
| | веќе видена | слични

„Од првиот момент кога ќе станам премиер, ќе те влечеме по улици“ и „Ќе го бришеме подот со тебе“ така според сведоштвата на Арсовска, се заканувал шпицниот ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Како по правило секогаш кога Димитар Ковачевски е фатен во небрано со некој скандал за фирма на неговиот кум или неговата сопруга, тогаш Данела Арсовска му ...
| | веќе видена | слични

Кавгите меѓу ВМРО-ДПМНЕ и Христијан Мицкоски од една и Данела Арсовска од друга страна, открија шокантни, скандалозни признанија за навреди и закани за влечење ...
| | веќе видена | слични

Данела Арсовска и нејзиното однесување водат само кон сомнеж дека таа нема деловна способност за да ја извршуваа оваа јавна функција – прв човек на град ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Не знам кој ќе биде мојот наследник и дали има нешто дефинитивно. Дневната политика никогаш не сум ја следел, затоа што имаме многу ангажмани во Министерството ...
сите 216 | | | веќе видена

Не стивнуваат реакциите после чествувањето на годишнината од роденденот на најголемиот македонски револуционер Гоце Делчев. Министерството за надворешни ...
сите 29 | | | веќе видена

Во текот на денешниот ден треба да се знаат повеќе детали околу веќе извесното влегување на Алијанса за Албанците во Влада. Иако во претходните денови се ...
сите 195 | | | веќе видена

Легендарниот турски голман, а моментално тренер на тимот на Хатајаспор, Волкан Демирел на својот Инстаграм профил објави апел за итна помош до Турција, по ...
сите 294 | | | веќе видена

Врнежите од дожд и формирањето снежна покривка на повисоките места мината недела, позитивно ќе влијаат на есенските посеви зашто количеството воден талог ќе ...
сите 212 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВМРО-ДПМНЕ: СДС да побара оставка од Арсовска

Од:
До кого (е-маил):
Порака: